2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Cevap: 2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Yunanistan karyerini bilmiyorum ama Liverpool'da izlemiştim. Öyle fark yaratan bir oyuncu değildi.

Elia nasıldır? Oyun olarak kime benzer? Sezon başında da baya bi ismi bizle geçmişti.

Elia zor bir isim değil alınabilir.Juve'de forma şansı bulamıyor.CL'de oynamak istiyorsa koşa koşa gelmesi lazım.

Yunanistan karyerini bilmiyorum ama Liverpool'da izlemiştim. Öyle fark yaratan bir oyuncu değildi.

Elia nasıldır? Oyun olarak kime benzer? Sezon başında da baya bi ismi bizle geçmişti.

Elia

Uyruk = Hollanda

Yaş=24

Boyu= 1.76

Bölgesi= Sol Açık ( Fakat iki ayağı da çok etkili bir futbolcu)

Bonservis Bedeli= 10 milyon €

Hollanda Milli takımında 26 maça çıkmış,2 golü var.Juventus ile 2015'e kadar sözleşmesi var.

İlk parladığı kulüp Den Haag.Sırasıyla Twente,Hamburgda forma giymiş.24 yaşında olmasında rağmen 181 lig maçında forma giymiş.Toplamda 24 gol,22 asistle oynamış.

İlginç bir istatistik daha.181 lig maçında 1 kez bile kırmızı kart görmemiş :)

Bu çocuk Keita etkisi yaratmazsa,ben de birşey bilmiyorum :)

[video=youtube_share;vZgoDo8ACpI]https://youtu.be/vZgoDo8ACpI[/video]

elia cok hizli vede teknik biri.

oyunn olarak kime benzer sorusu zor ama topla oynamayi cok seviyor, rakibin üstüneüstüne gitmeyi cok seviyor ama istikrarli degil iste.

yoksa bu yetenekte olan bir adam coktan patlama yapmis olamaliydi.

Bize gelmesini çok isterim.İstikrarını sağlarsa uçurur sol kanadı.

elia cok hizli vede teknik biri.

oyunn olarak kime benzer sorusu zor ama topla oynamayi cok seviyor, rakibin üstüneüstüne gitmeyi cok seviyor ama istikrarli degil iste.

yoksa bu yetenekte olan bir adam coktan patlama yapmis olamaliydi.

Süper lige fazla gelir bu çocuk.Resmen Keita etkisi yapar..

ya beyler birseyler yapin, kanser olacagiz, bu hali ne forumun yahu.

100 kere f5 basmak zorund akaliyoruz bir sayfayi tam acabilmek icin

FT pas ve defans yapabilen adamlari tercih ediyor. Elia'nin tipine bakilirsa defansa gelmez, topu alip gider. Olcan gelsin.

ibb'nin sol kanadında bulgar bir oyuncu var.Olcan değilde o alınsın daha bu takımı zor tutarlar.

--------------muslera------------

eboue-ufralusi-semih-hakan-

-----------melo-selçuk-----------

-hamit------------------------elia-

---------mevlüt-elmander-------

-----------Muslera-----------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Yerli---Melo---Selçuk----Olcan

------Baros---Elmander-------

Transferler:

Olcan 3 M (kanatlara iyi bir yerli)

Özgür Cek 0 (sol bek alternatif)

Kemal Tokak (Servet-takas) 0 (iyi bir stoper)

Mevlüt veya Burak 5 M (Yerli Forvet)

Toplamda 8 Milyon € , Bütcemiz 10 Milyon , 2 milyon daha haracayabiliriz. bu paraylada bir yabanci kanat alinir. iyi olur

Aykut,Servet(yillik gelir kazanci),Serkan,Aydin,Riera,Culio,Stancu,Pino,M.Batdal bu oyunculari satipta gelcek paralarla üstünede 2 milyon bütcemiz kaliyor (eklersek ) 5-6 milyon birsey cikar, Fatih Terim'in istedigi sakatlanmayan , takim oyuncusu egoist olmayacak yararli bir oyuncu alinir.

Bütceyi asmayarak 5 Transfer gelecek sezon transfer calismalarinin %95'ini tamamlamis oluruz böylece. Yaz döneminde Alper Potuk'u rahatlikla verirler, Fener düsmüs olacak , Besiktas zaten borc bataginda futbolcu alacak durumu yok , Trabzonda cimri hem biz Sampiyonlar Liginde oynayacagiz , Alper bizi ister tabiki 10 milyon istiyor cakallar..

Eboue Afrika Kupasina gidecek ve sag bekte Sabri'yi izleyecegiz , düsündümde bir yabanci kanat oyuncusu kötü gitmez. Playofflar var mutlaka sakatliklar cezalilar olacak , Riera'yi gönderip bir yabanci kanat kötü olmaz yukaridaki kadro asagi yukari as kadro olur kontenjan nedeniyle.

IBB Tom diye bir adamı alıyor Doka'nın eski takımından, ikinci yarıya damga vurur Doka'dan daha iyi oyuncu.

Renktaşlarım Öncelikle selamlar...

Valla keşke hollanda piyasasına yönelsek öncelikle.. Leroy Fer - PSV den mertens gibi adamları kovalasak 7-8 arası alabiliriz. Matias Suarez ismide geçti Çok fazla iyi gelir. Johnson iyi adamdır 1-2 senelik bi patlama yapabilir bize gelirse eğer... Türkyeden Nordin Amrabat - Alper Potuk - Olcan ve Grosicki transferlerine olumlu bakıyorum Alperle birlikte kalan 3 lüden bitanesi almak gerek.. Yani aklımda kadro

-----------Muslera----------

Eboue--Semih--Serdar Aziz--Hakan B.

---------Melo--Alper------

----Leroy Fer--Selçuk İnan

------Elmander---Matias Suarez--

Saçma gelebilir ama 4 2 2 2 Güzel taktiktir Bence....

Üst Alt