2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Cevap: 2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Grosicki ve Olcan ile transfer dönemi sonlandırılabilir aslında.

Forvet alınırsa da bonus olur.

Galatasaray’ın transfer listesinde, ilk sıradaki yerini koruyan nordin ambrabat, gemileri yaktı.

radyospor’dan özgür sancar’ın edindiği bilgiye göre, fas asıllı başarılı futbolcu, kayserispor’dan kesin olarak ayrılma kararı aldı. nordin, takımının yarın ankaragücü’yle yapacağı maçta karnındaki ağrılar nedeniyle yer almayacak.

kayserispor ise ambrabat’ın ayrılacak olması nedeniyle önlemini vakit geçirmeden aldı ve hollanda’nın feyenoord takımında forma giyen diego biseswar’ı transfer etti. asıl mevkii sol kanat olan; ancak sağ tarafta da oynayabilme özelliğine sahip olan 23 yaşındaki futbolcunun referansları da oldukça iyi…

son yaşananların ardından dün teknik direktör şota’yla özel bir görüşme yapan ambrabat ise ayrılmak istediğini net bir biçimde ifade etti; gürcü teknik adamın ise “kulüpler masaya oturduğu taktirde ben de seni destekliyorum. geleceğini istediğin doğrultuda yönlendirmek en doğal hakkın” dediği öğrenildi.

amrabat, türkiye’de galatasaray’dan başka bir takımda forma giymek istemiyor. ancak fas asıllı hollanda’lı futbolcuya galatasaray’ın yanı sıra fulham, schalke 04 ve rubin kazan da talip…

sarı kırmızılı yetkililerin ambrabat’ın transferi konusunda son ve kesin hamleyi perşembe gününden itibaren yapması bekleniyor

Renktaşlarım Öncelikle selamlar...

Valla keşke hollanda piyasasına yönelsek öncelikle.. Leroy Fer - PSV den mertens gibi adamları kovalasak 7-8 arası alabiliriz. Matias Suarez ismide geçti Çok fazla iyi gelir. Johnson iyi adamdır 1-2 senelik bi patlama yapabilir bize gelirse eğer... Türkyeden Nordin Amrabat - Alper Potuk - Olcan ve Grosicki transferlerine olumlu bakıyorum Alperle birlikte kalan 3 lüden bitanesi almak gerek.. Yani aklımda kadro

-----------Muslera----------

Eboue--Semih--Serdar Aziz--Hakan B.

---------Melo--Alper------

----Leroy Fer--Selçuk İnan

------Elmander---Matias Suarez--

Saçma gelebilir ama 4 2 2 2 Güzel taktiktir Bence....

evet haklısın bana saçma geldi:)

2 tane yardırabilen kanat alsak, Sabri ve Yekta'nın da dönüşüyle alternatifli, çok da güzel bir kadromuz olur kanımca.

alper, turgut, olcan , hamit , mervan, necati yerlilerde uğraş vermemiz gerekenler gurbetçi başa isimleride almaya ugrasabiliriz mevlüt mesela .

[video=youtube;PHX7KXADV_E]https://www.youtube.com/watch?v=PHX7KXADV_E[/video]

[video=youtube;Uz4xny4OuaM]https://www.youtube.com/watch?v=Uz4xny4OuaM[/video]

Beyler İBB'nin ilgilendiği Tom'u övüyorsunuz ancak geçen sezon 18 maç 1 gol.Bu sezon 11 maç yol yok.Ne iştir yahu ? :asd:

Bu arada Kayserispor Biseswar'la anlaşmış...Demekki Amrabatı ellerinden çıkartacaklar...Mevkılkerı yakın...Amrabat'ta rest çektiyse 5M gibi bir ücretle alırız diye düşünüyorum...İnşallah Alırız...Hem Mertan Öztürk'e örnek olabilecek tecrübeli sayılabilecek genç bir oyuncu...Hem'de kaç senedir özlemini çektiğimiz topu alıp hızlıca dribblinglerle adam eksiltebilecek bir oyuncu...Amrabat ı ıkna konusunda sorun olmaz...Zaten açıklamasından sonra herşey anlaşılıyor...Sercan'da kazanılırsa Galatasaray hızlı bir takım olur...Mertan'ı da bir şekilde takıma monte etmek lazım...Bu arada Fenerbahçe Özgür Çek'i transfer etmiş diyorlar...Alınsaydı bize sol'daki sıkıntı çözülürdü hemde bedelsiz...

Üst Alt