2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Cevap: 2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Fenerbahçe'yi tutuyorum ve Emre Belözoğlu'nu çok beğeniyorum. Arda Turan da çok beğendiğim bir oyuncu.

Hele Fenerbahçe'den bir teklif gelirse koşa koşa giderim, çünkü o benim takımım (gülüyor).

TFF'nin sitesindeki röportajından..

ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

Özgür Çek iyi bir sol açık, vasat bir sol bek... Ona kafasında sol bek rolü biçenler karşısında yeni bir Caner bulur.

bu arkadaş benim gibi altyapıları çok iyi takip eder ,ve doğru söylüyo. ama yani sol kanat için yerli bi adam kazanmalıyız .bu bi gerçek!

ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

Özgür Çek iyi bir sol açık, vasat bir sol bek... Ona kafasında sol bek rolü biçenler karşısında yeni bir Caner bulur.

bu arkadaş benim gibi altyapıları çok iyi takip eder ,ve doğru söylüyo. ama yani sol kanat için yerli bi adam kazanmalıyız .bu bi gerçek!

Sergen sol açıkta Rieradan 10 kat daha fazla katkı verir bence Özgür Çek.

Biz oyuncumuz Noureddine AMRABAT’ı satmayacağız. Eğer bir gün oyuncu satmak istersek bu kulüp kesinlikle Galatasaray olmayacaktır…

Bundan sonra bu forumda kimse kayseriden oyuncu önermesin. Hasan Ali Kaldırım, Amrabat vs..

fenere kakaladılar topuzu 9 milyona trabzona gökhanı kakaladılar 6 milyona ( zarar etmedi trabzon burak yılmazı kaptı sayesinde )

biz ali turanı bedava alınca ellerinden zorlarına gitti rahat ol hurma amrabatıda alırız sen bağırmaya devam et :))

SelcukInan8 Emre

SON DAKIKA.! Ali Durust suan Ozgur'un babasi ile gorusuyor

Bu kim:D

Özgür Çek, menajerinin transfer görüşmelerini sürdürdüğünü belirterek "Ankaragücü ile olan sözleşmemi yeni feshettim. Benimle ilgili bir takım gelişmelerin yaşandığını biliyorum. Trabzonspor, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile menajerimin görüştüğünü biliyorum. Nasıl bir gelişme olacağını bende bekliyorum. İnşallah benim için hayırlısı olur. Hangi takımda olacağım bu görüşmeler sonrasında netlik kazanacak" dedi.

https://www.stargazete.com/spor/4-buyukler-ozgur-cek-in-pesinde-haber-403881.htm

Özgür Çek bize gelir. Fatih hoca gelmeden evvel yerli oyuncularda bu gibi bir avantaj sahibi olacagımızı ben ve bir cok kisi burada belirtmisti. Gelsin, cokta iyi olur.

sadece 2 oyuncu alınacak deniliyor, bunların birisi forvet olur öbürü reyes olur ,bence 2 oyuncu yetmez, orta sahaya hem sağ hem sol acığa oyuncu lazım..

baros gitse bir forvet gelir sonrası orta sahaya bir oyuncu , 2 de acık lazım .. sonuc olarak bize 4 adet cuk diye oturan transfer lazım.

Üst Alt