2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Cevap: 2011 - 2012 Sezonu Transfer Dedikoduları

Hamit milli takımın en iyi oyuncusu sen neden bahsetiyon.Allahim akıl fikir ver böylelerine.Kazima şimdi ronaldo felan dersin şimdi.

Arkadaşlar anlamsız tartışmalara girmenin alemi yok. İki taaf da doğru şeyler söylüyor. Engin şu andaki haliyle Hamit'den pek farklı bir oyuncu değil. Ama formda bir Hamit takımın vazgeçilmezi olur, Engin'i de, Yekta'yı da keser.

Bana göre elimizde Yekta-Engin ikilisi varken, Hamit elzem değil. Olursa iyi olur, olmazsa da üzülecek birşey yok. Ama öyle milyonlarca Euro gömülecek bir transfer değil.

Beyler müjde Nevzat Dindar askere gitmiş bu transfer dönemi çok azda olsa rahatız :D :D :D

Alex için Arsenal devreden çıktı. Geriye Juve ve Tottenham kaldı. Böyle bir adam kaçmazzz.

Chelsea'de ki Brezilyalı stoper. PSV'de oynuyodu bir ara. Adam devre arasında kesin olarak ayrılacağını açıklamışken bu fırsat bir daha çok zor gelir.

29 yasinda

bilmiyorum valla, bir yandan 3-4 sene oynayacak üstdüzey bir stoperden bahsediyoruz, firsat bu.

diger yandan simdilik en azindan ihtiac yok

ama 3-4 senelik adam sonucta, simdiden alirsan, seneye stopere adam aramaya gerek kalmaz.

gerci ben stopere semihin yanina genc bir tane türk daha koysak diyordum, ama düsündügümde, özellikle champions ligue de mutlaka ama mutlaka alex gibi bir stoper olmali semihin yanindaki ikinci adam

Urfalıya saygımız sonsuz da, Alex bu sonuçta boru değil. CL'nin en baba bir iki stoperlerinden biri :ka19:

stoperde sıkıntı yaşamıyoruz arkadaşar semih asanlar gibi oynuyor ikitane derbiye çıktı 1 gol yedi defansımız yedekte ikitane adam duruyor gökhan-servet gerek yok bence defansın soluna özgür çek aınırsa iyi olur sol açık pozisyonu riera-emre-engin 3lüsü götürür ama asıl sorun sağ açık ve oyun kurucu bölgelerinde bence

stoperde sıkıntı yaşamıyoruz arkadaşar semih asanlar gibi oynuyor ikitane derbiye çıktı 1 gol yedi defansımız yedekte ikitane adam duruyor gökhan-servet gerek yok bence defansın soluna özgür çek aınırsa iyi olur sol açık pozisyonu riera-emre-engin 3lüsü götürür ama asıl sorun sağ açık ve oyun kurucu bölgelerinde bence

Alex gelip Semih'in yerini alsın demedim. Gelecek senelerdeki partneri olsun dedim. Uzun seneler sonra Şampiyonlar Ligine katılacağız bir aksilik olmazsa ve üst turlar icin mutlaka Alex gibi bu turnuvanın senelerce tozunu yutmuş bir oyuncu çok gerekli. Roberto Carlos'un leşi bile Fener gibi bir Avrupa eziğini nerelere getirdi herkes gördü.

Ujfalusi iyi adam ve örnek bir profosyonel, bu yüzdende kontratının sonuna kadar kadroda bulundurulması gereken bir oyuncu. Ama Şampiyonlar Liginde yetmeyecek.

Fırsat ayağımıza kadar gelmiş. Alex'in Chelsea'den ayrılış sebebi futbol oynamak. Böyle bir oyuncunun transferi için daha nasıl bir zemin gerekiyor ki?

Alex devre arasinda ayrilacagini aciklamis olsa bile galatasaray teklif gotururse bizi sececegine inanmak biraz hayalcilik oluyor, haftalik maasini da karsilayabilecegimizi pek sanmiyorum. Benim gozumde ara transferde mutlaka transfer yapilmasi gereken yerler stoper ya da sol kanat mevkisi degil. Hakan muthis oynuyor bu sene, nazar degmesin. Defansimiz ve kalemiz, seneler sonra nihayet, saglam.

Bizim ihtiyacimiz olan takimi cok rahat bir sekilde hucuma kaldirabilecek iki oyuncu: Kazim sag kanatta yedek olarak dusunulurse, bir as sag kanat yabanci lazim, bir de eger mumkun olursa hucumcu orta saha. Ben ara transferde oyle 3-4 oyuncu alacagimizi dusunmuyorum. Ara transfer donemleri genelde biliyorsunuz fahis fiyatlarin cekildigi donemlerdir. Su anki mali durumumuz ise ortada.

Deniliyor ki GS hisse senetlerinden bir kismini satmis yakin zamanda, Reyes transferine nakit yaratmak icin (Arda'dan kalan taksit ile bonservisi alinacak deniyordu ama bilemedim simdi). En ideali 3 oyuncu olurdu: Ilk 11'e bir sag acik, mumkunse alternatif bir hucuma yonelik ortasaha, ve forveti yedekleyecek bir genc yetenek, mumkunse Turk ve gelecek vaad eden bir isim (forvette zaten 2 yabancimiz oldugunu dusunursek), ki ben bu yuzden M. Pektemek icin cok istekliydim gecen sene, ama besiktasa kaptirdik.

Üst Alt