2011-2012 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2011-2012 Voleybol Transfer Sezonu

Neriman Özsoy Polonya takımı ile yollarını ayırdı

08 Ocak Pazar 2012 19:23:48

Polonya’nın Atom Trefl Sopot takımında forma giyen Neriman Özsoy kulüpteki maddi sıkıntılar nedeniyle takımdan ayrılma kararı aldı.

Polonya’da bir internet sitesinde yer alan haberde Neriman’ın Polonya’ya veda ettiği duyuruldu ve "Bu atom için dev bir kayıp" denildi.

Neriman’ın Eczacıbaşı’ndan 2010 yılı yazında Atom’a geldiği yazılan haberde Neriman’ın Polonya’da üst düzey voleybol sergilediğine değinerek oyuncuyu övdü. Kulübün maddi sıkıntılar çektiğine değinilen haberde birkaç aydır oyunculara ödeme yapılmadığı belirtildi ve "Tauron Dabrowa karşılaşması Neriman’ın Polonya’ya veda maçı oldu" denildi.

bizde iş yapar bence:)

Çoğu kişinin aksine ben Neriman'ı 4 numarada hiç beğnemiyorum. Çünkü 4 numara smaçörünün ilk görevi manşet almak ve savunma yapmaktır. Neriman çok iyi çapraz olabilecek kabiliyette bir oyuncudur ancak asla kalbur üstü smaçör olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü Neriman'ın manşetleri malesef oldukça zayıf. Savunmasının da iyi olduğunu söyleyemem. Neriman bize gelir ve 4 numara oynarsa zaten feci olan manşetlerimiz hepten dibe vuracaktır. Ancak hücum yönü muazzam. Hücum gücümüz 1 level atlayacaktır. Ama dediğim gibi bizim sorunumuz hücum değil. Manşetler ve takım savunması. Neriman bu sorunlara çözüm değil malesef.

Ozsoy lascia il Sopot. Passerà al Galatasaray?

Scritto da mirtillino on gen 9th, 2012 e archiviato sotto la categoria Notizie. Puoi seguire la discussione di questo post tramite RSS 2.0. Puoi lasciare una risposta o un trackback a questo post.

Neriman Ozsoy, il talento turco in forza al Sopot, rescinde il contratto con la società, di comune accordo. Il club caduto in difficoltà finanziarie si sta rivoluzionando. Presto nuove news..

Ozsoy lascia il Sopot. Passerà al Galatasaray? | Vivovolley ... witterfeed

??

Birkaç yerde Neriman'la önümüzdeki iki yil için anlasildigi yaziyor,dogrulugu varsa güzel olur.

Zaten o yüzden dökülüyoruz. Eziklerin avantajı yerlileri çok iyi, her iki branşdada yerli kalitemizi artırmalıyız. Özellikle voleybolda şampiyonluk hayal..

Neriman gelse de şampiyonluk yine hayal. Zaten Neriman bizim asıl sorunumuza yani manşete çözüm getirmeyecek. Defanstan çıkan toplarda tek olan hücum alternatifimizi ikiye çıkaracak. Bu bile bir şeydir. En azından 3. lük fırsatı doğar Neriman gelirse.

Neriman bu sene için çok fark yaratmaz ama önümüzdeki seneler için mithiş hamle.

bu nerimanında manşetlerde sorunu var ama vurdugu top blogu gecerse rakip defans o topu cıkartamaz:)

bu nerimanında manşetlerde sorunu var ama vurdugu top blogu gecerse rakip defans o topu cıkartamaz:)

Calderon'un vurduklarını çıkarıyorlar. Neriman'ın ki ne ki? Çok büyütmeyin bu Neriman'ı gözünüzde. Manşeti oldukça vasat hücumu Neslihan'ın bir level altında iyi bir hücumcu o kadar.

Neriman bu sene için çok fark yaratmaz ama önümüzdeki seneler için mithiş hamle.

Önümüzdeki sezon için Neslihan'ı almıyor muyduk? Neriman smaçör oynadığı sürece asla müthiş bir hamle olamaz bana göre. Neslihan'ı almayacaksak Neriman çapraz oynayacak ise gayet iyi olur. Ancak bizim asıl çözmemiz gereken sorunumuz manşetimiz. Umarım seneye Calderon ve Lo Bianco gider de yerlerini iki çok üst düzey smaçör transfer ederiz. Hem manşette ve savunmada hem de blokta ve hücumda iyi olan cinslerinden. :D Bir de ortaya Bahar'ı, Liberoya Gizem'i kaptık mı şampiyonuz! Bu kadar kolay işte. İş Bahar ve Gizem'i alabilmekte.

Daha önce de söyledim. Voleybolda başarı öyle pahalı bir şey değil. Vasat bir futbolcu parasına Avrupa'da CL şampiyonluğu gayet mümkün. Geçen sene şampiyon olan VTT'nin toplam maliyeti 2-2.5 milyon euro civarında idi.

Calderon'un vurduklarını çıkarıyorlar. Neriman'ın ki ne ki? Çok büyütmeyin bu Neriman'ı gözünüzde. Manşeti oldukça vasat hücumu Neslihan'ın bir level altında iyi bir hücumcu o kadar.

Önümüzdeki sezon için Neslihan'ı almıyor muyduk? Neriman smaçör oynadığı sürece asla müthiş bir hamle olamaz bana göre. Neslihan'ı almayacaksak Neriman çapraz oynayacak ise gayet iyi olur. Ancak bizim asıl çözmemiz gereken sorunumuz manşetimiz. Umarım seneye Calderon ve Lo Bianco gider de yerlerini iki çok üst düzey smaçör transfer ederiz. Hem manşette ve savunmada hem de blokta ve hücumda iyi olan cinslerinden. :D Bir de ortaya Bahar'ı, Liberoya Gizem'i kaptık mı şampiyonuz! Bu kadar kolay işte. İş Bahar ve Gizem'i alabilmekte.

Daha önce de söyledim. Voleybolda başarı öyle pahalı bir şey değil. Vasat bir futbolcu parasına Avrupa'da CL şampiyonluğu gayet mümkün. Geçen sene şampiyon olan VTT'nin toplam maliyeti 2-2.5 milyon euro civarında idi.

neriman daha güclü calderondan. hayvani güc var o kızda. calderonun zıplama kapasitesi yüksek fırat abi. ki calderon 1 sene oynamadı. onunda payı var.

Neriman süper güçlü kadın ya.Gelirse iş yapar,Selime dışında yerliler kötü hatta o bile çok iyi değil.Gerçi ben pek takip etmedim ama izlediğim maçlar için konuşuyorum.

Neriman iyi hamle olur kesinlikle .Çapraza değil smaçör mevkiine gelmeli . İyi değil ancak gelişmekte manşetleri. İyi bir 4 numara ile Neslihan'ı da alırsak orta oyuncu olarak Ayşe iyi . Yanına biri daha ve iyi bir libero alırsak süper olur . Neslihan'ı kaçırmamalıyız . Şu an maçı var ve yine harika oynuyo

Neriman iyi hamle olur kesinlikle .Çapraza değil smaçör mevkiine gelmeli . İyi değil ancak gelişmekte manşetleri. İyi bir 4 numara ile Neslihan'ı da alırsak orta oyuncu olarak Ayşe iyi . Yanına biri daha ve iyi bir libero alırsak süper olur . Neslihan'ı kaçırmamalıyız . Şu an maçı var ve yine harika oynuyo

Geliştiği falan yok. Geçen sene de %25 ile manşet alıyordu bu sene de %25 ile alıyor. Ben yıllardır voleybolu takip ederim. Manşeti kötü olup da sonradan düzelen bildiğim tek kişi Nikolic'tir. Umarım siz haklı çıkarsınız.

Neriman ile gelecek sezondan itibaren başlamak üzere 2 yıllığına anlaşmışız. Eczacıbaşından bonservisini de almışız. Ancak bu sezonu Rusya'da tamamlayacakmış. CEV Cup'daki rakiplerimizden Dinamo Krosnador ile sezon sonuna kadar anlaşmış.

Kaynak: www.voleybolmagazin.com.

Kaynak: Neriman Ozsoy signed for Krasnodar

Bu arada benim bildiğim Neriman'ın bonservisi Eczacıbaşıda değil Perugia'da.

[video=dailymotion;xnmhns]https://www.dailymotion.com/video/xnmhns_chine-16-echanges-au-volley-ball-feminin_sport#from=embediframe[/video]

Sunlardan bir libero transfer etmeli acilen :D

2dk top çevirdiler, reflekslere bakin :D

TeomanKadioglu Doç. Dr. T. Kadıoğlu

Voleybol icin merak edenlere mujde; Neriman haftaya Rusya'dan donuyor ve GS ye geliyor.

Üst Alt