2011 WNBA Sezonu | Şampiyon Minnesota Lynx ; MVP Seimone Augustus - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 WNBA Sezonu | Şampiyon Minnesota Lynx ; MVP Seimone Augustus

Cevap: 2011 WNBA Sezonu

Dediğin gibi kendini zorladı ama olmadı hatta takımın en kötüsüydü.

Tamika'ya herkes bu yüzden büyük saygı duyuyor zaten. Kariyeri boyunca hep %100'ünü verdi, başka takıma gidip çok rahat şampiyon olacabilecekken Indiana'da kalmayı tercih etti. Çok büyük karakter gerçekten, yüzüğü olmaması ondan hiçbir şey eksiltmiyor. Sanırım WNBA'in de en sevilen oyuncusudur. Onu parçalıyla gördüğümüz için çok şanslıyız.

Ntv Spor final maçlarını verecek neyseki. Program şöyle :

03 EKİM 2011 PAZARTESİ

03:30 - MINNESOTA – ATLANTA WNBA FİNALİ 1.MAÇ

06 EKİM 2011 PERŞEMBE

03:00 - MINNESOTA – ATLANTA WNBA FİNALİ 2.MAÇ

08 EKİM 2011 CUMARTESİ

03:00 - ATLANTA – MINNESOTA FİNALİ 3.MAÇ

39-36. Suana kadar izleyemedim. Ne diyorsunuz, MInnesota rahat galibiyet alirmi ilerleyen ceyreklerde?

Maci almasina 1.55

Handikapli - 2,5 1,86

Handikapli girilirmi? :)

Müthis mac oluyor gercekten Kadin basketbolu icin.

Angel baya cosmustu, ama Seimone bir bloku koydu ve karsida 2 sayiyla skoru esitledi. :)

Yürü be Seimone kim tutar seni. :)))

3.ceyrek sonu 62-62lik esitlik.

Seimone vs Angel oluyor mac resmen. Angel 3. ceyrekte gercekten inanilmazdi.

1 çeyrekte en cok sayı atan oyuncu oldu angel. 19 sayı attı:) 14 sayıyla taurasideydi rekor. şimdi fenerliler taurasiden iyi demeye başlar geri zekalılar:)

bu atalantanın 3. ceyrekte nerdeyse her sayısını angel attı. mac sonunda minnesota bunları yener.

bu angel cok dengesiz bir oyuncu. bir bakıyon sahada yok bir bakıyon. 19 sayı atmış. pimi cekilmiş bomba gibi. ben olsam kritik maclarda buna güvenmem. macta kazandırabilir ama güvenilmez.

bu angel cok dengesiz bir oyuncu. bir bakıyon sahada yok bir bakıyon. 19 sayı atmış. pimi cekilmiş bomba gibi. ben olsam kritik maclarda buna güvenmem. macta kazandırabilir ama güvenilmez.

Tecrübesiz biri gibi oynuyor. Cok olmadik yerlerdi, ani sutlar deniyor, sokmuyorda degil, ama bazende hasta eder adami bu tavri. Kral olma hirsi bozuyor kendisini sanki. Biraz daha takimini düsünerek, asist yapmayida düsünse, daha iyi olur.

Augustus kesinlikle bugün cok daha iyi oynadi. Hala Seimoneu gönderdigimize inanamiyorum.

Tecrübesiz biri gibi oynuyor. Cok olmadik yerlerdi, ani sutlar deniyor, sokmuyorda degil, ama bazende hasta eder adami bu tavri. Kral olma hirsi bozuyor kendisini sanki. Biraz daha takimini düsünerek, asist yapmayida düsünse, daha iyi olur.

Augustus kesinlikle bugün cok daha iyi oynadi. Hala Seimoneu gönderdigimize inanamiyorum.
valla taurasi gelmeseydi bende üzülürdüm gittigine. gerci normalde gittigi icin üzüldüm ama taurasiye daha cok sevindim:)

Seimoooone Augustus, müthis fadeaway jumpshot.

Atlantada Shaquillemi oynuyor la. O kadin ne öyle, Sporcumu? :D

augustusun gitmesine taurasinin gelmesine ragmen cok üzüldüm. 2 sutörümüz olsa fenami olurdu. :(

Üst Alt