2011 WNBA Sezonu | Şampiyon Minnesota Lynx ; MVP Seimone Augustus - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 WNBA Sezonu | Şampiyon Minnesota Lynx ; MVP Seimone Augustus

Cevap: 2011 WNBA Sezonu

angel gene kayboldu sahadan. azcık baskı yaptınmı sıvıyor zaten. havaya sokmucan bu kadını. üst üste sayı attıgı zaman coşuyor fenerli ezik.

Angelin kac sut kullandigi gibi bir istatistik varmi? Bu kadin haddinden fazla sut kullaniyor. Seimone bukadar sut atsa sayi rekoru kirar.

Seimone normalde ortalama 12 şut kullanıyor ama play-off'larda ipleri eline aldı. Hakkını da veriyor pozisyonu için müthiş bir yüzdesi var. Bir de Angel kazmasını yetenek abidesi Seimone ile karşılaştırmayın. O önce şut atmayı öğrensin, sadece penetre ile bir yerini yırtsa yüzük alamaz. :asd:

Bu arada Seimone play-off'larda komple bir oyuncu oldu 3.8 ribaund 3.8 asist ortalaması var. Seimone ne kadar çok topla oynarsa oyununun içine o kadar dahil oluyor ve hem savunmasını hem de diğer istatistiklerini arttırıyor.

Bütün gün ölü gibi dolaştım ama uykusuzluğuma değdi. Şampiyonluğa son 2 maç. :)

95-101 koyduk dün gece.Seimone 36 sayı 8 ribaund 3 asist 11-14 FG. :) Ben susayım sayılar konuşsun onlar da duygusal bakmıyor herhalde olaya.

Gün içinde gördüm 36 sayısını,Seimone seviyoruz seni.Fazlasıyla hakediyor buraları.

Tekrarı ntvspor veriyor mu?

bu mac atlantanın sahasında sanırsam. erike de souzada geldi. atlanta ilk galibiyetini alır herhalde.

Zaman geçmek bilmiyor. :) Bir yandan da üzülüyorum lig bittikten sonra izlemesi zor olacak. Rusya'dan link zor buluruz herhalde.

Seri uzasın da Angel geç gelsin.Seimone'u çok seviyorum ama kendimizi de düşünmek zorundayım.:)

Üst Alt