2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

alıntı yapsana reis:) bir yeşilyurttaki orta oyuncu güldenizle anlaştık işte. birde vakıftaki güldeniz gelebilir diyorlar. bahar muamma. bu arada brokocevici vakıfbank almış. gitti dag gibi oyuncu keşke bize gelseydi:)

Sırp smaçörmü dediğin.

Eğer oysa vakıfbank coşar

Avrupa şampiyonasında final maçı hariç her maçta blokçuları madara etmişti.Dahada çok genç

Tugay duyum ver,isim ver.:)

Keşke Koreli,Japon falan alsak.Yeon Kim felaket etkiledi.

Bu arada Brakocevic Glinka'dan en az 1 seviye geride, Vakıf için kötünün iyisi derim en fazla yerini ancak Gamova ile doldurabilirlerdi o da takımında kalmış sanırım.

Koshelava da oraya gitti Logan da gidecek diyorlar seneye Gamova final four görür yine ama sonrası olmaz tabi. :asd:

Baharı alamıyorlarsa hiç yerli almasınlar o zaman.

Şuan bahar türkiyenin en iyi 5 oyuncusundan biri

Bu neslihan olayıda artık baya can sıkmaya başladı

Galatasaraylı olsaydı mutlaka gelirdi.HEm koacası bizde,kızı maçlarda galatasaray forması giyiyor ama hanımefendi bir türlü gelmiyor.Böyle bir şey yok.

Yok ben başarı istiyorum lafıda bahaneden başka bişi değil.Görüyoruz eczacıyı 2 yıldır.Dökülüyor

Lo Bianco ve Calderon kesinlikle kalmalı.Keşke Neslihan'ı alabilseydik bu sene.Grün gelirse hala iş yapabilir.Kuvvetli bir smaçör daha gerekli bize.Bu sene hep Calderon'un eline baktık.Yerli kalitesi biraz daha artmalı.

neslihanı bırakın artık unutun..kız gelmiyorrrr..Sürekli neslihan neslihan vay arkadaş yav

Saydığınız oyuncuları bilmiyordum.Google dan araştırdım.Şahsen Piccinini daha bir etkiledi beni. :asd:

Herkes binbir şey istiyor :) Bu Neslihan bitmiş sanki asıl . Nerde o eski Neslihan ben bu yıl hiç izleyemedim desem yeridir. Calderon'a atılan toplar ona atılsa ölür herhalde :)

Üst Alt