2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Glinka kalıyorsa iyi iş yapmış Vakıfbank dandik maçlarda Brakocevic'i oynatıp Glinka'yı yormazlar boşuna. :cool:

Galatasaray’da yabancılar yolcu

23 Nisan Pazartesi 2012 02:28:08

Galatasaray Yurtiçi Kargo Erkek Voleybol Takımı’nın yabancı oyuncuları ülkelerine dönüyor.

Voleybol Erkekler 1. Ligi’nde sezonu tamamlayan Galatasaray Yurtiçi Kargo’da yabancı oyuncular ülkelerine dönmeye başladı. İlk olarak ülkesine dönen isim Porto Riko Victor Rivera oldu. Onun dışında Venezüellalı Kervin Pinerua ile Kübalı Salvador Hidalgo Oliva ise hafta içinde ülkelerine dönecekler.

Üç oyuncunun yeni sezonda sarı-kırmızılı ekipte devam edip etmeyeceği ise henüz belli değil.

Hidalgo kalsın bence diğerleri gidebilir !!

Galatasaray’da yabancılar yolcu

23 Nisan Pazartesi 2012 02:28:08

Galatasaray Yurtiçi Kargo Erkek Voleybol Takımı’nın yabancı oyuncuları ülkelerine dönüyor.

Voleybol Erkekler 1. Ligi’nde sezonu tamamlayan Galatasaray Yurtiçi Kargo’da yabancı oyuncular ülkelerine dönmeye başladı. İlk olarak ülkesine dönen isim Porto Riko Victor Rivera oldu. Onun dışında Venezüellalı Kervin Pinerua ile Kübalı Salvador Hidalgo Oliva ise hafta içinde ülkelerine dönecekler.

Üç oyuncunun yeni sezonda sarı-kırmızılı ekipte devam edip etmeyeceği ise henüz belli değil.

Hidalgo kalsın bence diğerleri gidebilir !!

o napıyorki oda gitsin.

İnşallah Gioli'yi alırız . Başka italyan istemem açıkcası . Sokolova'yı alabiliriz aslında . Nereye gidiyor acaba ? Lo Bianco ve Gioli dışında başka İtalyan'a bulaşmamak gerek . Smaçörlerinin içleri geçmiş durumda. Gelecek sene Gioli-Sokolova-Neriman-Calderon-Lo Bianco bizde olsa Avrupa kupası garanti olur . Ligde hepsini oynatamayız tabiiki . Selime umarım hiçbir yere gitmez . Kendini geliştiriyor. Bir kaç sene içinde milli takıma yükselecektir muhakkak .

Sokolova takiminda kaliyor diye duydum.

Vakifbank'ta Polen'i geri almis. Brakocevic, Glinka, Nikolic, Gozde, Polen ve Guldeniz'i dusununce Guldeniz yolcu gibi geliyor. Bize gelecegini duymustum bu durumda kesinlesti diyebiliriz :) Kendisi de bizden zaten.

Dünyanın en iyi hücum eden ortası diyebiliriz ama blok zayıf. Calderon, Neriman, Gioli inanılmaz bir hücum üçlüsü ama manşet ne olacak bakalım.

xin_2021104091953578157837.jpg

İtalya öldü biz gidip adam alıyoruz.Gioli 1.5-2 yıldır çok uzak eski formundan.Neyse umarım faydalı olur.

İtalya'nın öldüğü falan yok daha yeni dünya şampiyonu oldular. Gioli de pasör çaprazı oynadığı için etkisiz kaldı İtalya'da.

Gioli Fb Universal'da oynayan yabancılardan sanırım Fabiana'nın yerinde oynuyor . Sence hangisi daha iyi bir voleybolcu. Eskiden kesin Gioli derdim ama şu an yaş faktörü önemli.Gerçi Fabiana kaldı mı onu da bilmiyorum ya neyse.

Son olarak sen voleybol konusunu bayağı takip ediyorsun.Gioli-Lo Bianco-Calderon 3'lüsü sence rakipler ile başa çıkmaya yeterli olur mu , Neriman ve Özge Nur transferleri de düşünüldüğünde.

Galatasaray’a bir yıldız daha

Gioli’nin İtalya Milli Takımı’nda beraber çalıştığı Massimo Barbolini ve Milli takımdan arkadaşı Lo Bianco’nun gelecek sezon Galatasaray için ter dökecek olmalarından dolayı, 34 yaşındaki yıldızın sarı-kırmızılı formaya yakın olduğu söyleniyor. Prensipte Galatasaray ile el sıkışan oyuncunun resmi imzayı atıp atmayacağı henüz belli değil....

Galatasaray’ın hocası Massimo Barbolini İstanbul’da...

Gelecek sezon Galatasaray’ın antrenörlüğünü yapacağı Massimo Barbolini İstanbul’a geldi.

Önümüzdeki sezon için güçlü bir kadroyu kurmayı planlayan Galatasaray yeni hocası ile bşr araya gelerek görüş alış-verişinde bulundu.

Edinilen bilgiye göre Barbolini yönetim ile gelecek sezonun planlaması hakkında görüşmeler yaptı.

gioli sürpriz olmaz geçen sene olacaktı hatta, ama 2+1 den sonra vazgeçildi.bu sene ne olursa olsun imza attırılmalı.yeni hocada istanbula gelmiş diyorlar bakalım haberler voleybol sesine ait..

Gioli Fb Universal'da oynayan yabancılardan sanırım Fabiana'nın yerinde oynuyor . Sence hangisi daha iyi bir voleybolcu. Eskiden kesin Gioli derdim ama şu an yaş faktörü önemli.Gerçi Fabiana kaldı mı onu da bilmiyorum ya neyse.

Son olarak sen voleybol konusunu bayağı takip ediyorsun.Gioli-Lo Bianco-Calderon 3'lüsü sence rakipler ile başa çıkmaya yeterli olur mu , Neriman ve Özge Nur transferleri de düşünüldüğünde.

Fabiana kesin olarak gitti, ben Fabiana'yı tercih ederdim ikisi arasında. 3'lü mükemmel ama yanlarındaki smaçör ve libero çok önemli o transferleri beklemek lazım ama hücum bakımından bundan iyi takım yoktu geçen sene ligde.

gioli iyidir lan begeniyorum ben bu kadını gelirse sevinirim. son şampiyonada iyiydi.

Üst Alt