2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Fabiana kesin olarak gitti, ben Fabiana'yı tercih ederdim ikisi arasında. 3'lü mükemmel ama yanlarındaki smaçör ve libero çok önemli o transferleri beklemek lazım ama hücum bakımından bundan iyi takım yoktu geçen sene ligde.

Fazla yumuşak gibi sanki.Calderon izlediğim maçlarda çok iyi smaç vuruyordu ama topu öldürmede sıkıntı yaşıyorduk.Ayrıca manşetlerde sıkıntı yaşayabiliriz yine.Dediğin doğru yerli oyuncular önemli ama bence yine de şampiyonluk çok çok zor Bayan Voleybol'da çünkü ayar olarak Vakıf ve Eczacı'yı yakalasak bile geçmemiz gereken 1 tane takım daha var ve maçların hepsi ortada yine.

Fazla yumuşak gibi sanki.Calderon izlediğim maçlarda çok iyi smaç vuruyordu ama topu öldürmede sıkıntı yaşıyorduk.Ayrıca manşetlerde sıkıntı yaşayabiliriz yine.Dediğin doğru yerli oyuncular önemli ama bence yine de şampiyonluk çok çok zor Bayan Voleybol'da çünkü ayar olarak Vakıf ve Eczacı'yı yakalasak bile geçmemiz gereken 1 tane takım daha var ve maçların hepsi ortada yine.

Eczacıbaşı eğer takım ruhunu yakalarsa önümüzdeki yıl 3 kupayı da alır zaten de aldığım duyumlar (Fenerbahçe hakkında) doğruysa Fenerbahçe'yi geçeriz. Vakıf ise ortada çok iyi servis atmak lazım.

Eczacıbaşı eğer takım ruhunu yakalarsa önümüzdeki yıl 3 kupayı da alır zaten de aldığım duyumlar (Fenerbahçe hakkında) doğruysa Fenerbahçe'yi geçeriz. Vakıf ise ortada çok iyi servis atmak lazım.

Yabancıları gidecek deniyor benim de duyduğum.Fabiana kesin gitmiş sen de söyledin zaten.Kim'e teklif vardı umarım gider zira çok çok iyi bir oyuncu bence.Ama Gioli yerine daha değişik bir mevkiye daha manşet sorunu çözümüne yönelik bir hamle yapılabilirmiydi.Hucum tamam ama servis sonrası oyunları nasıl düzelteceğiz diye düşünüyorum.

Yabancıları gidecek deniyor benim de duyduğum.Fabiana kesin gitmiş sen de söyledin zaten.Kim'e teklif vardı umarım gider zira çok çok iyi bir oyuncu bence.Ama Gioli yerine daha değişik bir mevkiye daha manşet sorunu çözümüne yönelik bir hamle yapılabilirmiydi.Hucum tamam ama servis sonrası oyunları nasıl düzelteceğiz diye düşünüyorum.

Yabancıların gitmesi dışında problemler var, Fenerbahçe yönetimi belli edecek onların konumunu.

Gioli'nin gelmesi çok iyi oldu . Bu sene en azından Türk milli takımı ayarında bir takımımız olacak gibi . Karşılaştırmalarla onu ediniyorum . Malum türk smaçör gelirse eğer defansif anlamda rahatlarız bir nebze.

Galatasaray’a bir yıldız daha

Gioli’nin İtalya Milli Takımı’nda beraber çalıştığı Massimo Barbolini ve Milli takımdan arkadaşı Lo Bianco’nun gelecek sezon Galatasaray için ter dökecek olmalarından dolayı, 34 yaşındaki yıldızın sarı-kırmızılı formaya yakın olduğu söyleniyor. Prensipte Galatasaray ile el sıkışan oyuncunun resmi imzayı atıp atmayacağı henüz belli değil....

Galatasaray’ın hocası Massimo Barbolini İstanbul’da...

Gelecek sezon Galatasaray’ın antrenörlüğünü yapacağı Massimo Barbolini İstanbul’a geldi.

Önümüzdeki sezon için güçlü bir kadroyu kurmayı planlayan Galatasaray yeni hocası ile bşr araya gelerek görüş alış-verişinde bulundu.

Edinilen bilgiye göre Barbolini yönetim ile gelecek sezonun planlaması hakkında görüşmeler yaptı.

gioli sürpriz olmaz geçen sene olacaktı hatta, ama 2+1 den sonra vazgeçildi.bu sene ne olursa olsun imza attırılmalı.yeni hocada istanbula gelmiş diyorlar bakalım haberler voleybol sesine ait..

Aynı yapılanmayı erkek voleybol ve bayan basketbol içinde bekliyoruz. Artık 5 ana branşta şampiyonluklar almanın zamanı geldi. Her sene 5 de 5 hedefimiz olmalı.

Ben önemli maçlar (Eczacı-Fener-Vakıfbank) dışında pek bakamıyorum voleybola. Acaba seneye şampiyonluk için oynayacak bir kadro kurmamız mümkün görünüyor mu ?

Yoksa ligde 4. olmaya ve playoffta yarı finalden elenmeye devam mı ? :)

Bu sene çok daha farklı olacak inşallah . Bu sene geçen sezondan da iyi bir kadromuz olacak . Dünyanın en iyi pasörü , en skorer orta oyuncusu ve en iyi smaçörlerinden biri bizde . Türk milli takımının Neslihan'dan sonraki en büyük hücum gücü Neriman var . 4 isim işte . Ama türk smaçörümüz ve liberomuz önemli . Onlar kim olacak bakalım .Onların direnci yabancıları ayakta tutacak faktör olacak çünkü.

Bu sene çok daha farklı olacak inşallah . Bu sene geçen sezondan da iyi bir kadromuz olacak . Dünyanın en iyi pasörü , en skorer orta oyuncusu ve en iyi smaçörlerinden biri bizde . Türk milli takımının Neslihan'dan sonraki en büyük hücum gücü Neriman var . 4 isim işte . Ama türk smaçörümüz ve liberomuz önemli . Onlar kim olacak bakalım .Onların direnci yabancıları ayakta tutacak faktör olacak çünkü.

Dünyanın en iyi pasörü --> Leo

en iyi smaçörlerinden biri --> Calderon

en skorer orta oyuncusu --> ?

Neslihan'dan sonraki en büyük hücum --> Neriman

en skorer orta oyuncu kim anlamadım

Olimpiyat elemelerini izleyen biri olarak Türk oyuncuların ne kadar iyi olduklarını ve takımları için ne kadar önemli olduklarını gördüm

Yabancılardan oluşan bir iskeletle anca avrupada bişeyler yapabiliriz ancak Türkiyede hiç bişi yapamayız.En basitinden Türkiyedeki maçlarda en fazla 2 yabancı oynatabiliyoruz

Neriman şuan milli takımın en iyi smaçörü bence,Neslihan smaçdan ziyade plase vuruşları olağanüstü

NErimanında yanında mutlaka ama mutlaka 1-2 kaliteli yerli oyuncu almamız şart.Özelliklede orta oyuncu rotasyonunda

Gizem,bahar,polen,Bu üçlüden mutlaka ama mutlaka 2 sini almalıyız

Olimpiyat elemelerini izleyen biri olarak Türk oyuncuların ne kadar iyi olduklarını ve takımları için ne kadar önemli olduklarını gördüm

Yabancılardan oluşan bir iskeletle anca avrupada bişeyler yapabiliriz ancak Türkiyede hiç bişi yapamayız.En basitinden Türkiyedeki maçlarda en fazla 2 yabancı oynatabiliyoruz

Neriman şuan milli takımın en iyi smaçörü bence,Neslihan smaçdan ziyade plase vuruşları olağanüstü

NErimanında yanında mutlaka ama mutlaka 1-2 kaliteli yerli oyuncu almamız şart.Özelliklede orta oyuncu rotasyonunda

Gizem,bahar,polen,Bu üçlüden mutlaka ama mutlaka 2 sini almalıyız

Polen Vakıfbank'a gitti sanırım. Burada burun kıvıranları hatırlıyorum sanki elimizde daha iyileri varmış gibi :)

Seray > Polen tabiki tartışılmaz

Polen de Glinka, Brakocevic arasında çok şans bulur ya.

Erkek takımı için gelişmeler var mı?

erkeklerde büyük ihtimal türk oyuncu kadrosunu koruyacağız gibi gözüküyor,ama önemli ve asıl sıkıntımız olan yabancı oyuncu durumu ne olacak kimse bilmiyor.

a.pezük arkasa gitmiş,

ligde şu ana kadar yapılan diğer transferlerden en önemlileri: emre batur:halkbankta,hüseyin koç: halkbankta , arkasta orta oyuncu ahmet libero nuri ve burak hascan ile yollar ayrıldı,yine arkas yabancıları ile devam ediyor,ist.bld yabancıları ile devam ediyormuş,özkan hayırlı ist.bld ye transfer olmuş.şimdilik genel görünüm bu..

Ahmet Pezük sarı-kırmızılı renklere veda etti

05 Mayıs Cumartesi 2012 23:06:27

İzmir temsilcisi Arkas, Galatasaray’ın başarılı orta oyuncusu Ahmet Pezük’le anlaştı.

Transfer dönemlerinde adından sık sık bahsettiren 1987 doğumlu oyuncu 6 yıldır formasını giydiği sarı-kırmızılı renklere veda etti.

AHMET PEZÜK KİMDİR?

08.06.1987 tarihinde Gümüşhane’de doğdu. Gazipaşa İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve 2003 yılında Gümüşhane Lisesi’ni bitirdi. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü sınavına girerken o zamanki Çankaya Belediyesi Antrenörü Ünsal Kırıcı’yla tanıştı ve Ankara’ya çağrıldı. 2003 yılında Voleybol Süper Ligi’nde mücadele eden Çankaya Belediyesi’nin altyapısında voleybol oynamaya başladı. 2004 yılında Yıldız Milli Takımı’na seçildi.

2005 ve 2006’da Genç Milli Takımda oynadı. Çankaya Belediyesi A Takımı’nda bir yıl oynadıktan sonra 2006’da Çankaya Belediyesi’nin Süper Lig’den düşmesiyle Galatasaray’da oynamaya başladı. 2008 sezonu sonunda A Milli Takım’a seçildi. Sırbistan Belgrat’ta düzenlenen Üniversiyat Milli Takımı’na seçildi. Daha sonra Türkiye’de düzenlenen Avrupa Şampiyonası oynamak üzere A Milli Takımda ilk 6 da oynamak üzere şans buldu. A Milli Takıma kadar yükseldi.

Ahmet Pezük 6 yıldır Galatasaray forması giyiyordu.

Başak Koç ‏ @basakkc

Yarin sabah 10'da Turk Telekom Stadi'nda Neriman Ozsoy'un imza toreni yapilacak. Olimpiyat yolcusu Neriman'a Galatasaray'da basarilar.

Üst Alt