2013-2014 Euroleague Women - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013-2014 Euroleague Women

Cevap: 2012-2013 Euroleague Women

fb seneye kıtadısını angel-cappyle kullanacak karsısında taurasi-parker-penny taylor üçlemesiyle elimizdeki alba ve sanchoyla bir adım öne geçeriz diye düşünüyorum ama ışıla biraz yük binecek mecburen

rus liginde bildiğim kadarıyla yabancı sınırlaması yok kadrolarında 2 yada 3 rus oyuncusu var ekaterinburgun,avrupada şampiyonluk istiyorsak yabancı sınırının kalkması lazım

Hakeden kupayı kazandı,bayanlar voleybolda Vakıfbank'ı hatırlattı,Ummc'de nerdeyse şampiyonada hata yapmadan kupayı müzesine götürdü:005:

Bizimkiler de anca Murphy, Harding gibi tesadüfen basketbolcu olmuş, vasıfsız kadınlarla oynasınlar. :asd:

fb seneye kıtadısını angel-cappyle kullanacak karsısında taurasi-parker-penny taylor üçlemesiyle elimizdeki alba ve sanchoyla bir adım öne geçeriz diye düşünüyorum ama ışıla biraz yük binecek mecburen

Taurasi,Candace ve Penny'yi alabilecekmiyiz ama sorun bu işte.Ayrıca elinde dünaynın en iyi 2-3 oyun kurucusundan biri olan Whalen varken ve takım sadece 1 şutör kısa ile şampiyon olabilecek karaktere gelecekken takımın beynini hiç yoktan elinden kaçırırsan sezon ortası ve gidip yerlerine ''loser'' koş koş at oynayan oyuncuları alırsan vasati yerlilerin daha da vasat olur böyle ve o kadar yatırımı da çöpe atarsın işte böyle.

Senelerdir saçma sapan transferler ile plansız yapılanan takımın sonu böyle finallerde kaybeden bir takım olur işte.

Uzunlar iyi olsa kısalara tek takviye yetecekken elinde ki en iyi oyuncuyu kaçırırsın, kısalar iyi olsa gider 2 tane aynı özellikli 5 NUMARA alıp 4'te Bahar Çağlar'a sezon emanet edersin.

Geçen sene Tina yerine sadece bu sene aldığımız Ann Wauters(Belçika) gelse ve kıta dışı hakkımızı 1'e Whalen'i veya 4'e Candace'i alarak kullanmış bile olsak her şey çok farklı olabilirdi.Ama gidip 2 kıta dışını aynı tip Fowles ve Tina'dan kullanıp saçma sapan işlere girdik.

Demek ki şubeye aklı selim yönetici gelmedikçe olmyacak bu işler.

murphy gene geçen sene şampiyonu casareste 20 dakika süre almiş oyuncu formu tartişilir ama bu sokak basketçisi harding tam rezillik.

İkisinde de bir bok yok, bomboş oyuncular ikisi de. Whalen'a verilmeyen paradan daha fazlasına bu 2 basketbolcuyu (!) getirdik ya, sinirimden gülüyorum valla. :asd: Bu arada bence tüm yabancıları göndersinler. Sadece Sancho açısından kararsızım. Onun dışındakileri takımda şahsi olarak görmek istemiyorum. Fowles da çürüyor bizde, gitsin iyi bir takımda şov yapsın, biz kullanamıyoruz.

abi onlarda yabanci siniri yok. birazda onun etkisi var. rus oyunculari var oynamiyorlar. 12 milyon euroluk takim. erkek takimlarindan daha pahali.

bu arada birsel agliyordu. ona üzüldüm.:sad007:

Kadro nasıl kurulur derken, yani en iyilerini alıyorlar. Bizimkiler nerede bitik veya vasıfsızlar var, topluyorlar. Ya hadi diyelim iyi bir kadromuz vardı. Whalen gibi bir oyun kurucuyu bu turnuva öncesi saçma sapan nedenlerle kaybedilmesini kimse açıklayamaz. Bir de işmiş gibi, karşı tarafı suçlamaya çalışıyorlar. Rezillik, bu şubeye kim bakıyorsa 1 saniye durmamalı. Ki o da Murat Özyer oluyor sanırım. :)

Helal olsun Fenerbahçeli bayanlara finale kadar geldiler. Umarım bizim kızlarımız bu durumdan biraz ders alırlar.

Canınız sağ olsun kızlar. Seneye inşallah.

Vera, Birsel ve Cappie sayı katkısı veremeyince böyle oldu. Kızamıyorsun da "Bu maçta atmayacaksan hangi maçta atacaksın?" diye. Seni buraya kadar Onlar taşıdı. Ancak bu yenilginin ve kızların ağlamasının şöyle bir faydası olacak bence. Her ne kadar kendisinden nefret etsem de Aziz YILDIRIM'ın şu anda fena hırs yaptığına kalıbımı basarım. Candace Parker ve Quanitra transferleri gerçekleşirse hiç şaşırmam!

bizde bir hodges vardi bundan daha iyi oyuncuydu:D

şu candace parkeri fenere koy maç başa baş geçer. kadin okadar etkili

augustus-taurasi ve whalen'i elinden kacirirsan olacaklara katlanirsin.. fowles'i bile kullanamaz olduk, halbuki en önemli oyuncumuzdu. wauters-sancho-harding hepsi kötü.

augustus-taurasi ve whalen'i elinden kacirirsan olacaklara katlanirsin.. fowles'i bile kullanamaz olduk, halbuki en önemli oyuncumuzdu. wauters-sancho-harding hepsi kötü.

hepsini anladimda. sancho takimin en iyisi olum. ben o kadina üzüldüm zaten. fowles seneye gidip candace parkerin gelmesini isterim. önce şube başindakiler gidecek tabi. hayirlisi olsun diyelim. benim korkum bu hocanin kalip wautersi takimda tutmasi. tam rezillik olur.

Bayan basketbolunda bu kadar bütçeler düşmüşken final oynamak mı yoksa 3'te 0 yapmak mı başarı tartışılır.

Seni yollayanlar gün yüzü görmesin Dee. :)

Üst Alt