2013-2014 Euroleague Women - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013-2014 Euroleague Women

Cevap: 2012-2013 Euroleague Women

Bir Fenerbahçeli olarak Türkiye tarihinde Euroleaguede ilk defa 2. olan Fenerbahçemi ve bu rekabetin gelişmesinde payı olan Galatasarayı kutluyorum.Bu işler adım adım sabırla UMMC Ekateringburg 5 kez 3. olduktan sonra şampiyonluğu kazandı.Bizde F8 4.lük 2.lik derken adım adım. Darısı da size F8in hayalkırıklığı olsanızda.

bu yakubu kadın basketboluna fazla pota altında tutmak çok zor o cüsseyi bizim kızlar bugün hayli yoruldu rotasyon denen bir şeyde yok zaten

Cevap: 2012-2013 Euroleague Women

Bir Fenerbahçeli olarak Türkiye tarihinde Euroleaguede ilk defa 2. olan Fenerbahçemi ve bu rekabetin gelişmesinde payı olan Galatasarayı kutluyorum.Bu işler adım adım sabırla UMMC Ekateringburg 5 kez 3. olduktan sonra şampiyonluğu kazandı.Bizde F8 4.lük 2.lik derken adım adım. Darısı da size F8in hayalkırıklığı olsanızda.

Bir feneebahceli olarak galatasaraylilarin bulustugu platformda ne isin var? Antuya giden yalaka Galatasaraylilari da anlamiyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk çeyrek bitti zannedip ikinci çeyreği bekliyorum nspor reklamı fazla kaçırdı diyordum:Dgüzel skorla bitti ilk yar, finale çıkarsa Bourges bizimkinden daha mucize:D

Üst Alt