2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM! - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016 | Galatasaray (3) 1-1 (0) Beşiktaş | M.S | 13 Ağustos | KUPA BİZİM!

Beşiktaş karşısında en çok topla buluşanlar:

Carole: 96
Selçuk: 84
Linnes: 83
Sneijder: 83
Tolga: 75

Galatasaray'da en çok ikili mücadele kazanan oyuncular:

Linnes: 12
Bruma: 10
Eren: 8
Selçuk: 8
Carole: 7

Eksiklerimiz var ama oyun anlamında bu maçta eleştirmek için çoook erken bence şu an tek yapılması gereken sezon başı-sonu hiç farketmez ortada bir kupa varsa alıyoruz bir şekilde,yani çeyrek-yarı finalde elersiniz eyvallahda finale kalırsak sıkıntı büyük durumu gibi.

Takımın genel hatlarıyla ne vereceği 5.haftadan sonra ortaya çıkacaktır.

Takım iyi yönde giderse kanatlardan içeriye iyi top getireceğimiz önde basarak dönen topları iyi alarak hızlı hücumlar bulacağımız bir takım görürüz diye düşünüyorum ama yinede isim olarak eksiklerimiz var.

Hepimizin isim olarak sevindirecek 1 Orta saha 1 Forvet transferi beni daha umutlu hale getirir.

Carole çok iyi topcu soğuk kanlı fiziğini iyi kullanıyor topla iyi gidiyor daha ne olsun
Allah tez zamanda sağ beke de böyle birini nasip etsin

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fenerliler üzülmeyin Galatasaray twitter hesabına yazdığınız gibi sizin de 59dan önce mahalle maçlarıyla aldığınız gazoz şampiyonluklar var zaaa xD

Riekering geldikten beridir dikkatimi çeken bariz bir gelişme gözlemliyorum takımda; bütün futbolcular oyun dsiplinine sadık kalma ve takımca hareket etme gayretindeler, belli mevkilerdeki kalite eksikliği nedeniyle etkili futbol ortaya konulamıyor olması ayrı konu...

Özellikle Denizli zamanında, hücümda kaybedilen bir top sonrası 3-4 futbolcunun rakip yarı alanda oyundan kopuk halde arkadaşlarının topu tekrar kazanmalarını beklemeleri gibi çıldırtıcı manzaraları artık görmüyoruz çok şükür...

Kazandığı bu ikinci kupa ile Hoca yerini sağlamlaştırmış da oldu bir bakıma. Umarım nokta iki transfer yaptırmayı başarır da yenilerini alma şansımız olur...

Tolga ciğerci vasat alamanci topçusu bence
Uzatmaları bilmiuom ama ilk 5 topunu ya saçma yerlere pas atarak yada kaptırarak kullandı.
Gönderilen emrec veya Bilal den fazlası yok.

Riekering geldikten beridir dikkatimi çeken bariz bir gelişme gözlemliyorum takımda; bütün futbolcular oyun dsiplinine sadık kalma ve takımca hareket etme gayretindeler, belli mevkilerdeki kalite eksikliği nedeniyle etkili futbol ortaya konulamıyor olması ayrı konu...

Özellikle Denizli zamanında, hücümda kaybedilen bir top sonrası 3-4 futbolcunun rakip yarı alanda oyundan kopuk halde arkadaşlarının topu tekrar kazanmalarını beklemeleri gibi çıldırtıcı manzaraları artık görmüyoruz çok şükür...

Kazandığı bu ikinci kupa ile Hoca yerini sağlamlaştırmış da oldu bir bakıma. Umarım nokta iki transfer yaptırmayı başarır da yenilerini alma şansımız olur...

Bu temposuzluğu ve kabız oyunu ne yapacağız be hocam?

Selçuk her zamanki gibi fazla kırılgan ama daha iyisini alana kadar mecbur oynatmak.zorundayiz

Su orta sahaya 2 tane birinci kalite oyuncu gelse takim akar gider
Orta sahadakiler yüzünden hücuma cikamiyoruz.

Benim icin oynadigimiz oyun mühimdi. Acikcasi hicbirsey oynamadik. Ne baski yapabildik, ne organize atak gelistirebildik, ne de oyunumuzu belli bir süre boyunca rakibe kabul ettirebildik. Koca sezon icin bana ümit veren cok az sey vardi. Adimizin Galatasaray olmasi mesela. Onun disinda takimi da begenmedim, oynamaya calistigimiz seyi de begenmedim. Kupadan ziyade bazi gercekleri masaya yatirip tartismak lazim.

1. Eren Derdiyok sadece iyi bir alternatif olabilir. Podolski de forvet olarak sadece idarelik cözümdür. Ideal forvetimiz hala yok.

2. Bruma, Sinan gibi oyuncular, büyük maclarda bekledigimiz katkiyi hala veremiyorlar.

3. Tolga Cigerci de Eren gibi iyi bir alternatiftir.

Kisacasi:

Alternatif kadromuz güclendi, ancak ilk 11 kadromuz hala cok yetersiz. Umarim bunu görürler ve imkan varken ilk 11´e 2 saglam takviye yaparlar en az.

Erende de burak'in bi model altını gordum.
Burakin kredisi dolmuştu ama buda az kumar değil.
Ustelik 2.forvet yok
Poldi de forvetken vasat oyunda yoklar gibi

Tolgayı beğenen bitek benim heralde pasları kötü değildi kafa toplarını aldı fizik olarak çok güçlü mücadele etti çok koştu bu arada koşu istatislikleri var mı ki

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kupadan kupaya koşuyorlar...

CpxR4owWYAAeVN2.jpg

Üst Alt