2017/18 Sezonu Formaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Formalar fena değil beğendim. En azından son 3 senenin forma tasarımlarından çok daha iyi lakin o parçalı formada artık fantezi denemesinler arkadaş yeter! Nedir o öyle formanın ortasında renk değişimi falan? Bu seneki parçalı formada yapılan çizgili tasarım gibi gereksiz aksiyonlar. Parçalı forma parçalı formadır işte zorlamayın. Zorladıkça saçmalıyorsunuz.

O parçalı formada bulunan renk değişimini yapmazlarsa yani o renkler başladığı gibi düz inerse gayet güzel bir parçalı forma olur. Velhasıl kelam beğendim.

Pnny69.jpg

:k19:

298303.jpg

1371231-29418645-2560-1440.jpg

mario-jardel-galatasaray_ymlvva86wwvy1dg1gn9hpu2jx.jpg

Parcali rezalet olmus

Sunun aynisi yapip her sene cok ufak degisiklikler yapmak zor mu?

3b61def1f938299abb0ab1b553b4976a.jpg

Juve , Real gibi buyuk takimlarin kac kere formada radikal degisiklik yaptigini gordunuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

beyaz formayı sevdim , parçalı bana pek hitap etmedi.

siyah forma ortamlarda giyilebilir çok da dikkat çekmez.Belki bayanlar daha çok sevebilir.

550

[h=2]Galatasaray'ın 2017/18 sezonunda giyeceği iddia edilen formalar sosyal medyayı karıştırdı.[/h]Üretici firmalar, sponsor oldukları takımların 2017-2018 sezonunda giyeceği formaları kulüplere sunmaya başlarken, bazı formaların şimdiden internete sızdığı ve sosyal medyada boy göstermeye başladığı belirtildi.
Bu kulüpler arasında Galatasaray'ın da yer aldığı ve sarı kırmızılı takımın gelecek sezon giymesi beklenen formaların ana hatlarıyla görücüye çıktığı kaydedildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt