2017 FA Community Shield | Arsenal (4) 1-1 (1) Chelsea | MS | 6 Ağustos | Tivibu Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 FA Community Shield | Arsenal (4) 1-1 (1) Chelsea | MS | 6 Ağustos | Tivibu Spor

01d8ed681ddf30d22384ae3eaac56863.jpg

70m morata :D

Xhakayi cok begendim ama bugun adam saglam oynuyor umarim devami gelir. Gecen seneki gibi sacma sapan hareketler yapmazz insss

Arsenal mutlaka iyi stoper almalı. Chelsea ise Hazard gibi süperstarı olsa da bence bir isim daha lazım. Ayrıca Morata birinci forvet olacak isim değil. Juve'de bile Tevez'in yardımcı forveti gibi oynuyordu.

D.Costa'yı çok ararlar bu sene.

Dybala yakışır

İmkansız o transfer. Chelsea oraya Morata'yı aldı ama bence Batshuayi oynar, Morata yedek kalır. Ben olsam Morata'ya 80 vereceğime aynı paraya Auba'yı alırdım. O paralara Çin'e gideceği konuşuluyor. Sisteme de uygun bir isimdi.

Belki sağ veya sol kenar alınabilir. Alonso ve Moses seviye olarak düşük kalıyor gibi.

Lestır mahrezi 40 milyona bırakıyor gidip alalım demiyorlar. Hala vilyan pedro. Bakayokoyu aldı diye matici yolluyor sonra kadrom dar diye ağlıyor. D. Costaya geçen sene devre arasında yaptıkları yüzünden küstü onu da sildi. Kadro geçen senenin gerisinde bence. Bu sene clde de mucadele edecek olan chelseaden bir halt olmayacağı kanaatindeyim. Tamamen hazardin eline bakan çok kabız bir kadro var.

İmkansız o transfer. Chelsea oraya Morata'yı aldı ama bence Batshuayi oynar, Morata yedek kalır. Ben olsam Morata'ya 80 vereceğime aynı paraya Auba'yı alırdım. O paralara Çin'e gideceği konuşuluyor. Sisteme de uygun bir isimdi.

Belki sağ veya sol kenar alınabilir. Alonso ve Moses seviye olarak düşük kalıyor gibi.

Auba hakkında eminim değilim. O daha çok Liverpoolda iş yapar.

Morata gayet iyi 1 oyuncu. İş de yapacak.

Chelsea daha iyi bekler alabilirdi esas sıkıntıları orada. Conte dar kadrolarla oynar bu arada hep böyle olmuştur bu ama EPLde o sayı bir tık artabilir kiradaki oyuncularını toplasalar onlarda da çok oyuncu olmalı.

Terim de öyledir örneğin max 25 kişi falan alır kadroya.

Üst Alt