2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:1 | Arjantin 1-1 İzlanda | MS | 16 Haziran | TRT 1

Bu arada Uruguay'in kadrosu Arjantin'in kadrosundan iyi.

Ekonomi ve eğitimin ne kadar hayatin her yönüne etki ettiginin kanitidir bu.

Aynisini Türkiye'de de görüyoruz.

Bu Westworld'deki hatun değil mi ya

Df0o8p8WAAAlQzt.jpg

-Arjantin TD Sampaoli: "Messi rahat değildi çünkü İzlanda çok defansif oynadı. Onun istediği boşlukları bulamadık. Kendimize inanıyoruz ve başarılı olmak için gerekli her şeye sahip olduğumuzu biliyoruz."

İzlanda'nın böyle oynayacağı belli bir şeydi bir çözüm üreteydin ya Sampaoli

-Arjantin TD Sampaoli: "Messi rahat değildi çünkü İzlanda çok defansif oynadı. Onun istediği boşlukları bulamadık. Kendimize inanıyoruz ve başarılı olmak için gerekli her şeye sahip olduğumuzu biliyoruz."

Arjantinli Hikmet Karaman'a bak.

Dünya alem biliyordu Izlanda nın nasıl top oynayacağını. Buna çözüm bulacak adam sen değilsin de ben miyim.

sent via GSC

Messi'nin başarılı olması için rakiplerin kaleyi açması mı gerekiyor :) Niye dünya messiden mi ibaret böyle saçma sapan bir bahane olabilir mi yahu kabul edin beceriksiz ve korkak bir futbolcu messi...

-Halldorsson: "Penaltıyı kurtarınca benim için bir rüya gerçekleşmiş oldu. Messi'nin daha önce attığı birçok penaltıyı izlemiştim, ödevimi iyi yaptım. Bana karşı atılan penaltıları da izlemiştim, onun da benden ne beklediğini biliyordum.

-İzlanda TD Hallgrimsson: "Bu İzlanda için harika bir başarı. Arjantin'in turnuvada ilerleyeceğini düşünüyorum, bu yüzden bizim için harika bir skor. Defansın arkasında bıraktıkları boşlukları daha fazla kullanmak istiyorduk. Topu alamayınca, bunu da çok yapamıyorsunuz."

foto sadece hatırlatıcı konumunda burda. yoksa tek fotodan durduk yerde aniden bu çıkarımı niye yapayım nasıl yapayım :D daha önceden de dikkatimi çeken bi durumdu bu izlandalıların saf ırk yapısı ondan bahsettim

Goc almayan, fazla insanin yasamadigi, cografi kosullarin homojen oldugu bir ulke icin cok normal

Dusunsene yuzyillardir orada ayni aileler yasiyor ve birbirleriyle cocuk yapiyorlar, tabii ki benzesecekler

Üst Alt