2018 Dünya Kupası Elemeleri Maç Takip Başlığı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası Elemeleri Maç Takip Başlığı

Fas'ta Belhanda, Amrabat, Dirar, Boutaib 11'de.

DOWoYb5W0AALBkI.jpg

Dünya kupasinda boy gösterecek olanlar: Belhanda, Ndiaye, Muslera

Eren ile Denayer'de performans artirirsa belki oynayabilir dünya kupasinda

Belhanda bildigimiz belhanda gibi oynadi, fazla ofansif katki vermese de iyi mucadele etti, orta sahaya yardim etti ve bir kac kez top kazandi

Fas ın TD si çok iyi yav. 3 tane eleme maçlarının 30 dakikasını izledim. Takımı çok iyi prese kaldırıp atağa çıkarıyor. Belhandayıda Ziyechide Amrabatıda çok iyi kullanıyor. Dünya Kupasına kesinlikle renk katacak bir takım.

23473053_1559584710806120_3603142516900297251_n.jpg

İşte Fası 20 yıl sonra kupaya götüren ADAM gibi ADAM bu. Efsane futbol oynatıyor. Şunun aklını çelip Fas tan ayrılınca bizim milli takımın başına geçirmek lazım.

Ortadoğu kupası olacak resmen. İran,Suudi,Mısır,Tunus,Fas. İlk defa bu kadar arap takımı katılıyor. Türkiye,Suriye ve Katar eksik sadece :)

ABD'nin kupada olmaması büyük şanssızlık oldu.

DOizr-UXUAAiqxg.jpg

Son 3;

14 Kasım, 22.45: İrlanda - Danimarka (0-0)
15 Kasım, 12.00: Avustralya - Honduras (0-0)
16 Kasım, 05.15: Peru - Yeni Zelanda (0-0)

Acikcasi bu kez hakedenler katiliyor . buraya bir turkiye , yunanistan, hollanda oyle boyle yanlasa haksizlik olurdu , italya kotu takim degil ama zerre darbe yemeden play off a geldiler , onu da gecemiyorsan hak etmemissindir

burada izlanda , polonya ve sirp lari ayri tebrik etmek lazim

Avrupadan katilamayan baslica ulkeler .

Hollanda
Norvec
Cekya
Avusturya
Italya
Yunanistan
Ukrayna
Turkiye
(+ belki Danimarka)

Ne kadar sevmesem de İtalya'nın olmadığı bir Dünya kupası hiç çekici gelmiyor. Brezilya,Almanya ve İtalya'sız Dünya kupası olmaz diye düşünürdüm ama oluyormuş.

Ilginc bir anektot daha .

Play off taki 4 eleme macinda da 0-0 lik sonuc cikti

Yunanistan 0-0 Hirvatistan (2. Mac)
Isvicre 0-0 K.Irlanda (2. Mac)
Italya 0-0 Isvec (2. Mac)
Danimarka 0-0 Irlanda (Ilk mac)

Üst Alt