2021 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Başlığı | 26 Mart 2022 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2021 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Başlığı | 26 Mart 2022

İbra olayı çok basite indirgendi son yıllarda bukadar kolay değil esasen hukuksuz birşeyler vs olması lazım misal dursun gibi kulübün içini boşaltan biri bile ibra edildi
Burak elmas yönetimi sadece sportif değil mali açıdan da başarısız esasen kurulan çöp kadronun ve pulgar gibi menajer beslemesi oyuncuların acısı bu yıl değil seneye çıkacak
Bize acilen paralı başkan lazım ve mümkünse yönetimine fenerlileri 8jk ezik yöneticileri toplamasin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kim ne diye ibra edicek geçiniz kendisine oy veren genç tayfa sayesinde seçimi kazandı o genç tayfa oy verdiklerine pişman
eşrefin tayfa gelip hayır dese ibra olmaz kim kalmışta elmas tarafında ibra edilecekmiş nerdeyse eşrefle aynı oyu aldı
şimdi eşrefe oy verenler buna ibramı diyecek ??? derlerse kanı bozuklardır.

Akp milletvekilinin chpnin taslağını kabul etmesi gibi saçma birşey mali yönden ibra olacaktır diğer yönden ezici şekilde ibrasızlık çıkacaktır açık ve net

Normalde Burak Elmas'ı değil de kurduğu Campos- Sensibile aklını görmek isterdim onların nasıl bir plan ile bir kadro kuracaklarını merak ediyorum açıkcası. Burak Elmas'ın gitmesini isteyenleri çok net anlıyor ve katılıyorum sonuçta taihimizin en kötü sezonu bu sezon bunun bedeli de olur doğal olarak. Benim isteğim- beklentim bundan sonra gelecek yönetimin bir isim değişebilir ama bir SD ile çalışılması ve tekrar eskiye dönüp Fatih Terim ile çalışıp kolayı seçmek yerine bir yapı oluşturabilecek yetiştirici bir TD ekibi getirip onların arkasında durup gerek alt yapıyı da yenileyerek bir yapısı ve sistemi oturtmaları ve taraftara hayal satmadan gerçekleri söyleyerek bir yola girmeleri. Taraftarda artık bir zahmet buna sabır göstermeli ve bu 1 ileri 2 geri gittiğimiz döngüden artık kurtulmalıyız. Umarım bunu başlangıcı olur bu Mali Genel Kurul.

Seçim kararını bugün alırsa ibra edilir genel kuruldan sonra alıyorum derse kimse inanmaz çünkü 1 kez yalan söyleyen her zaman söyler bu sene tonla yalan söyledi o yüzden alacaksa bugün yarın açıklamalı aksi halde ibra edilmemeli

En son divan toplantısını canlı birebir izledim. Kürsüye çıkan 2-3 kişi direkt Adnan Polat dönemini işaret ederek "aynı hataya düşme, ona da seçim yap demiştik ama yapmamıştı. Yanlış anlama ama aynı hataya düşme" gibisinden uyarıları yaptılar.

Ben İBRA edileceğini pek düşünmüyorum açıkcası.

Ünal Aysal, Rezan Epözdemir, Haldun Üstünel... Camiadaki güçlü isimlerle iyi bir yönetim kadrosu kurabilirse Ünal Başkan, ilk dönemdeki hatalarını tekrarlamadıkça kulübe çok büyük ivme kazandırır.

Genel kurulun seçtiği her başkan 1 senesi dolmadan ibra edilmeyecek duruma geliyorsa kulübünde artık kendini sorgulaması gerekmiyor mu. Elmas kötü Cengiz kötü Dursun zaten kötü eskiye git Polat'ı Canaydın'ı kötü hayır yani daha nereye kadar gidecek böyle. Bu yönetim ivedilikle şutlanmalı da sonrası ne olacak sonu yok bu işin bir ileri bir geri devam yani.

İbra olur tabi ki.

Terim'i göndererek genel kurulda ki Polat ve Cengiz'e ait kısmı yanına aldı.

Sadece Dursun Özbek tayfa o da Dursun seçim olur da aday olursa diye aleyhine oy kullanır bu damadın.

Üst Alt