2022/23 Galatasaray Kadro Planlaması - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022/23 Galatasaray Kadro Planlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evvela kale ve defanstaki yabancı nüfusunu düşürmekle işe başlanmalı. Orta sahanın komple değişmesi hususunda herkes hemfikir herhalde. Yunus olası bir satışta Kerem'in muadili olabilir gibi gözüktü. Bir de santrafor garanti biri olmalı 1 maç var 3 maç yoklu adamla şampiyon olan tarihte görülmemiştir.

Defans konusunda katiliyorum ama piyasada dogru duzgun yerli kaleci var midir

Goztepenin kalecini begenmiyorum pek.

Defans konusunda katiliyorum ama piyasada dogru duzgun yerli kaleci var midir

Goztepenin kalecini begenmiyorum pek.
Doğan'ı kaçırmasak iyiydi beğendiğim tek yerli o. Yerli kaleciden yüzümüz hiç gülmedi ama yapacak bir şey yok ya iki beki yerli yapacağız ya da stoperlerden birini. Orta saha ve forveti yine yerli ağırlıklı kurarsak bu seneden farklı olmaz.

Doğan'ı kaçırmasak iyiydi beğendiğim tek yerli o. Yerli kaleciden yüzümüz hiç gülmedi ama yapacak bir şey yok ya iki beki yerli yapacağız ya da stoperlerden birini. Orta saha ve forveti yine yerli ağırlıklı kurarsak bu seneden farklı olmaz.

Bı göz atayım. Aynen, belki Konya'da oynayan yerli stoper işimize yarar, veya büyük ligde fazla şans bulamayan gurbetçi topçu. Bu ligde vasat savunmayla şampiyon olmak zor değil ama hücum hatlı kısıtlı olursa çok zor

Transfermarkt'ın şişirilmiş ücretlerine inanmıyorum. Keremin 15'e falan satılması halinde 8-12 arası alınır diye düşündüm.

Adamin 4 sene sözlesmesi var, kardesi orda ve bir daha kolay kolay o adami paraya ceviremeyiz. Ben 4-5 milyona Trezegueti bitirmeye calisirdim. Trezeguet son senesine girecek, Aston Villa son maclarda kanatsiz oynadi ve zaten 4 tane kanat oynayacak adamlari var. Trezeguet bizim lig'de simdiye kadar iyi performans gösterdi ve Mohamed kalirsa, belki ona Diagne'ye yaptirdigi gibi zorla gol attirir ve biz Mohamedi yüksek fiyata satariz.

Adamin 4 sene sözlesmesi var, kardesi orda ve bir daha kolay kolay o adami paraya ceviremeyiz. Ben 4-5 milyona Trezegueti bitirmeye calisirdim. Trezeguet son senesine girecek, Aston Villa son maclarda kanatsiz oynadi ve zaten 4 tane kanat oynayacak adamlari var. Trezeguet bizim lig'de simdiye kadar iyi performans gösterdi ve Mohamed kalirsa, belki ona Diagne'ye yaptirdigi gibi zorla gol attirir ve biz Mohamedi yüksek fiyata satariz.
2 oyuncu arasında ciddi kalite farkı olduğunu düşünüyorum.

Kim var kim yok satip 70-80 milyon euro para indirmeliyiz. Sonra o paranin yarsisiyla borc yarisiyla da gelecek vaadeden iyi topçular almalıyız. Rumen falan olmamalı barcelona-chelsea-psg-city altyapilarini talan etmek gerekir.
Buradan alacagin oyuncu eğer az buçuk parlarsa zaten geriye alırlar. Neredeyse sıfır maliyetle kar etmiş olursun.

Ha birde şu malatyadaki sözleşme fesih eden herife çökmek lazım 1,5a falan baglamak lazim

Kim var kim yok satilip 3 senelik takim kurulmali.
Okan
Emin
Yunus
Bu 3'ü direk ilk 11 olmali fakat Emin'in yanindaki mutlaka lider olmali. Emin'e guvenilmiyorsa mutlaka yerli stoper alinmali

adanaspordan celil yüksel,gurbetçi olarakta elayis tavşan kazandırılmalı derhal
1. Ligi izlemiyorum bu sezon. Celil çok iyi performans gösteriyorsa bilemem ama geçen sezon pek ışık vermiyordu. Böyle kısa oyuncuların üst seviyede tutunabilmesi için ekstra özellikleri olmalı; kimsede olmayan teknik, çabukluk vs; bunları da görememiştim kendisinde. Hani çok genç de sayılmaz artık...

Öncelikle Ctesi seçim olsun - sezon bitsin .

TD devamsa devam ya da tamamsa tamam. sonra konuşmak düşünmek gerekir fikrindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt