2022 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir daha renk olayları olmayacakmış

Dursun Özbek : Kırmızı pusula
Eşref Hamamcıoğlu : Sarı pusula

30 mayısta sadece açıklaması olacakmış bir daha uğraştırmadan

burak elmasla beraber Gs tarihinin en kötü başkanı olan dursuna kalmış koskoca Galatasaray yazık yemin ederim. bizi bu sene dursuna muhtac bırakanlar 3 sene sonra ortaya çıkıp aday olmaya zahmet etmesinler.

Cemal Beyin açıklaması

Özgörkey, "Columbus projesini geçen sene de söylüyordum, bu sene de söylüyorum. Projeyi iki arkadaşımla hazırladık ve isim babası benim. Columbus adını koyarken Columbus’un yumurtası hikayesinden esinlendiğimizi, senin de burada olduğun gün paylaşmıştık.

Sanırım Gürkan Eliçin ve Ecem Tezel ile demişti. Gürkan Eliçin DÖ listesinde, Ecem Tezel ise DÖ adaylığından 1 hafta önce AŞ’ye dahil oldu, Hamamcıoğlu projeyi sahipleniyor dedikten sonra.

Cemal Beyin açıklaması

Özgörkey, "Columbus projesini geçen sene de söylüyordum, bu sene de söylüyorum. Projeyi iki arkadaşımla hazırladık ve isim babası benim. Columbus adını koyarken Columbus’un yumurtası hikayesinden esinlendiğimizi, senin de burada olduğun gün paylaşmıştık.

Sanırım Gürkan Eliçin ve Ecem Tezel ile demişti. Gürkan Eliçin DÖ listesinde, Ecem Tezel ise DÖ adaylığından 1 hafta önce AŞ’ye dahil oldu, Hamamcıoğlu projeyi sahipleniyor dedikten sonra.

yani bu projeyi tanıtan video ile Cemal Özgörkey - konu ile ilgili söyleşide var .

sormazlar mı Eşref Bey o zaman neden Cemal Özgörkey tek başına video ile tanıttı bunu diye sizin adaylığınız altında diye..

Özgörkey tekrardan Eşref beyin listesine dahil olsun ve sorun böylece çözülsün
bence tamda bu nedenle Dursun'un listesinde - bu projeyi üstlenme kavgasından dolayı. orası biraz net. Artı Erden Timur'da var o sektöre dair şimdi.

Ama normalde ... denmesi gerkeen "GS için verimli projedir - herkese teşekkür" diye iki yönetimin kendilerinden bağımsız şekilde. ama nerdee

Eşref'in paylaştığı foto sağ üstteki görseli geçen seneye ait hali (yeşil pusula - yeşil isim vs )

çok ufak didişmeler bunlar ama çok fazlalar - bugünlerin nedeni bunlardır. herkes o benim , şu benim yüzümden , o benim sayemde derdinde.

Konuşan çok iyi konuşuyor ama ne hikmetse Eşref'in yalanlarını hiç söylemiyor. Belli ki kendisi Eşrefçi biri. Yoksa bu gün Eşref Galatasaray'ın malı satılamaz falan dedi mesela peki daha önce kendisi neden Florya'yı, Mecidiyeköy binasını satacağım dedi bu gün ne değişti diye Eşref'e neden sormadı acaba? İki başkanın da pek bir şey katacağını düşünmüyorum. Keşke Adnan Öztürk- Cemal Özgörkey- Erden Timur aynı tarafta olsalardı hatta kendileri bir ekip kursalardı da daha rahat olsaydık.
Seçime dair açıklamalar arttıkça ve seçimden sonra gelişmeler yaşandıkça bu keşkeyi çok kullanacağız sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt