⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY - Sayfa 269 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY

Spor Hukukçusu Anıl Dinçer:

"Fenerbahçe, maçtan çekildiği için tazminat ödemek durumunda kalacak. Ek olarak Galatasaray'ın Şanlıurfa'da yaptığı harcamalar da Fenerbahçe'den tazmin edilecek."

Spor Hukukçusu Anıl Dinçer:

"Fenerbahçe, maçtan çekildiği için tazminat ödemek durumunda kalacak. Ek olarak Galatasaray'ın Şanlıurfa'da yaptığı harcamalar da Fenerbahçe'den tazmin edilecek."
Demek ki bizimkiler ondan gezip tozdu yiyip içti. Her şeyi Fener üstlenecekse keriz parası yemenin tadı bir başka olur.

Son düzenleme:
Çarşamba günü "Ali pabucu yarım çık dışarıya oynayalım" diye tezahürat yapalım demiştim, statta yapmışlar gerçekten :asd:

İşin garip tarafı bakanlar falan da vardi. Kimsenin sesi çıkmıyor anladık da hiç mi rte tepki koymuyor. Sezon sonu herşey ayyuka çıkar şampiyon olamazsak sebepleri belli siyasettir
Bende bundan çekiniyorum, haksızlık karşısında sussan dilsiz şeytandır. Birde bu insanlar ilgili kurum ve musabakalarda görevli altyapıların amirleri, feneri sahadan çeken eleman sayın cumhur başkanının dünürü, yani olacak iş değil. Şimdiki federasyon sayesinde hakemler en az 10 maç da bunları kurtardı, Fener kime çemkiriyor , yani daha nasıl bir ayrıcalığınız olmalı ?

Bu işin sonunda canımızı yakacaklar ondan korkuyorum, bizimkiler artık ses çıkaramaz duruma gelmiş, dünkü itidal çağrıları vs bizim içinde tehlikeli bazı durumların göstergesi gibi geldi.

Olayın özeti tam burası, ben de vurgulamıştım. Nedense bizim yönetim ve basın değinmedi; belki ben görmedim...
Değinildi buna Tff bile yalan söylediklerini açıkladı. Sonra da maç günü başkanları aynı mesafe değil gibi absürt bir şey dedi yani her dediklerinin anti tezi var ama anlamıyorlar yada anlıyorlar ama anlamazlıktan geliyorlar.

Üst Alt