#21 Bruno Quadros | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1587921561608.jpeg
bruno-quadros-tafo.jpg

Bruno Everton Quadros, (3 Şubat 1977, Brezilya) Brezilyalı eski defans oyuncusu.

1999-2000 sezonu öncesi Brezilya'dan Galatasaray'a gelen Bruno, Galatasaray formasıyla sadece 2 Şampiyonlar Ligi karşılaşmasına çıkmış, daha sonra devre arasında sözleşmesi feshedilmiştir. Sezon sonuna kadar İstanbulspor'la sözleşme imzalayan Bruno, burada 9 lig, 1 de kupa maçına çıkmıştır. Daha sonra sezon sonunda ülkesine geri dönmüş ve ilk takımı olan Flamengo ile sözleşme imzalamıştır. 2004 yılına kadar Brezilya'da kalan Bruno, 2005 yılında J1 League takımlarından Cerezo Osaka ile anlaşarak Japonya'ya gitmiş, 2009 yılına kadar burada 3 farklı takım forması giymiştir. Ardından 2010 yılında Kıbrıs Ligi takımlarından Alki Larnaka'da bir sezon oynamış ve 2011 yılında tekrar ülkesine dönmüştür.

tek macini hatirliodum o da iptal edilen golu sebebiyle

lakin su golde yedigi bakkalla ne kadar Armut bi topcu oldugunu gozler onune sermis

bi de mactaki 2. golumuzdeki penaltiyi anlamadim. ozetler itibariyle h.sukurun defalarca kendini yere atarak 3kagit kovaladigi gozukse de nihayetinde kazandigimiz penalti etrafindaki sir perdesi kalkmamis

tek macini hatirliodum o da iptal edilen golu sebebiyle

lakin su golde yedigi bakkalla ne kadar Armut bi topcu oldugunu gozler onune sermis

bi de mactaki 2. golumuzdeki penaltiyi anlamadim. ozetler itibariyle h.sukurun defalarca kendini yere atarak 3kagit kovaladigi gozukse de nihayetinde kazandigimiz penalti etrafindaki sir perdesi kalkmamis

Golü iptal edilmese Hertha'yı yenip gruptan çıkacaktık ama UEFA Kupası gelmeyecekti belki de.

Üst Alt