21 Mayıs Maltepe CHP Milletin Sesi Mitingi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

21 Mayıs Maltepe CHP Milletin Sesi Mitingi

CHP, Millet ittifakı mülteci sorununu umursamıyor algısını yapanlar bu mitingi izliyorsa utanır. Kürsüye çıkan vatandaşların hepsi mültecilerden yakınıyor. Miting, CHP yönetimi bu vatandaşların nelerden bahsedeceğini elbette biliyordur.

Geçen 19 Mayıs'da Perşembe Pazarında annem rastlamış. CHP'liler milleti Kılıçtaroğlunun Maltepe mitingine çağırıyormuş. Pazarcılarda Kılıçtaroğlu neden Meral abla gibi pazarlara gelmiyor da milleti ayağına çağıyor diye tepki vermişler.

Bilemedim.

Bir kisim da net Kilicdaroglu antipatisi var gibi geliyor bana. Sirf ondan CHP bir kac % kaybeder ve Reis o % alir herhalde. Adam secimde 74 olacak. Gidip torun sevsin. 65 üstü adam zaten secilmesin hicbir ülkede.
Geçen Millet İttifakı olarak girilen yerel seçimde şu görüldü ki, Kılıçdaroğlu bir ekip (takım) çalışmasının içinde iyi bir 6 numara. Ama daha fazlası olmaz. Aday falan olurda sonuç hüsran olursa o gün geldiğinde bu mesajımı alıntılarım.

Mültecileri bütün muhalefet partileri gonderecez diyor çok güzel peki nasıl gondereceksiniz 1 kişi bile açıklamadı o yüzden şu anda mülteci konusunda hiçbir partiye inanmiyorum mültecilerin yarıdan çoğunda oturum izni var misal büyür açıkla yurttaşlar bilsin

Sayın Kılıçdaroğlu muhalefetin adayı olursa Sayın Erdoğan'ın güle oynaya kazanacağı bir seçim olacaktır. İlk turda bile bitirebilir seçimi böyle bir yanlış yapılmaz umarım.

Üst Alt