#22 Jamon Lucas Gordon - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Jamon Lucas Gordon

Cevap: #22 Jamon Lucas Gordon

Sanki Gordon yerinde başka birisi oynuyor inanılmaz bir durumda, artık son maçta gerçek gücünü göstermen lazım reis. Sana ihtiyacımız var.

Kendisini tek durducak Hawkins ligimizde.Malesef kitledi Hawkins Gordon'u çok etkisiz bu yüzden.

Kendisini tek durducak Hawkins ligimizde.Malesef kitledi Hawkins Gordon'u çok etkisiz bu yüzden.

Bence başka bir durum var, Hawkins çok iyi karşısında ama bu kadar etkisiz kalması savunma filan anlatılamaz. 0 sayı ile oynayabilir ama bu kadar kötü oynayamaz bu adam. CSKA-Barça-Siena vs bir sürü maçta o kadar savunmaya rağmen bugün oynadığının 10 katını oynuyorsa farklı bir şey var ortada.

Sezonun MVP´si.43 yıl sonra lider olduk,Euroleague´de müthiş zaferler kazandık ve bunda en büyük pay senindi.Umarım kalırsın,sana şampiyonluk yakışır.

3 yıllık iyi bir sözleşme imzalansın hemen aldığı parayla 1 sene daha oynatırsak ayıp olur.

Yazın çok çalışmalı şutunu hale geliştirebilir, o zaman çok daha özel bir oyuncu olacak işte.

Can Isbakan ‏@canisbakan

Galatasaray'daki belirsizlik nedeniyle Jamon Gordon da ayrılıyor, Rusya'dan bir takımla anlaşmak üzere..

Can Isbakan ‏@canisbakan

Bir detay; Mahmuti ocak ayında 'Gordon'un sözleşmesini halledin, onu tutmalıyız' diyor ama hiçbir adım atılmıyor..

Can Isbakan ‏@canisbakan

Galatasaray'daki belirsizlik nedeniyle Jamon Gordon da ayrılıyor, Rusya'dan bir takımla anlaşmak üzere..

Can Isbakan ‏@canisbakan

Bir detay; Mahmuti ocak ayında 'Gordon'un sözleşmesini halledin, onu tutmalıyız' diyor ama hiçbir adım atılmıyor..

yazık gercekten

BİZİMKİLER napıyormuş peki onu anlamadım. hic bir branşta hicbir hareketlenme olmaması bana düşündürücü geliyor.

Üst Alt