#22 Jamon Lucas Gordon - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Jamon Lucas Gordon

Cevap: #22 Jamon Lucas Gordon

Jamon Gordon ‏@LilReb22

Miss my teammates from last year. We had a good group of players..

Daha henüz ayrımadığını nı söylüyor yoksa ben mi yanlıs okuyorum ?

Son 3 tweeti ilginç geldi bana

Jamon Gordon twitter'dan kendisine yollanan hoşçakal mesajlarına şaşırmış.Sanırım henüz ayrılmadı.

Gitmesin zaten adamın kontratı var bizle.Gordon gibi zeki oyuncu bulamayız daha.

Zeka olarak

Gordon> Hawkins'tir bana göre.Euroleague oyuncusu tam olarak,umarım kalır ve Shipp,Furkan ile birlikte yine bu takımın 3 temel taşından biri olur.İlkan Karaman'dan da çok şeyler bekliyorum.Yine 3 numaraya sağlam bir oyuncu daha bulup ,5 numarayada iyi bir takviye yapılırsa bu takım can yakar.Ama ruhu gitti be ,İpekçi ruhu gitti sanki Oktay Hoca'nın gidişi ile.

Gordon ve Hawkins'i kıyaslayamayız çünkü aynı bölgenin oyuncusu değiller. Hawkis 3 numara oynar , Gordon 1 ve ya 2.

Jamon'u inanılmaz seviyorum.Böylesine yürekten oynayan bir oyuncu kalır umarım.Komple bir oyuncu. Hawkins'te gelsin tam olsun :)

Oly maçındaki performansını asla unutmayacağım, Galatasaray formasıyla izlediğim en iyi basketbolcuydu erkeklerde. Yolu açık olsun.

Üst Alt