#22 Saša Ilić - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Saša Ilić

İzleyebildiğim dönem içerisinde en faydalı ve etkileyici futbolcuların başında gelir benim adıma. Daha uzun yıllar formamızı terletebilirdi, o dönem niye gönderildi hatırlamıyorum.

10 Numara

DL6swydXcAALpLb.jpg

[FONT=&quot]Sasa Ilic: "Kariyerimdeki en büyük hata Galatasaray’dan ayrılmaktı. O zaman menajerim bana Galatasaray’ın beni istemediğini söyledi. Ayrılmak zorunda kaldım. Fakat daha sonra öğrendim ki bu doğru değilmiş. Menajerimin kurbanı olmuşum"

[/FONT]
DPUo5IbXUAAmwL0.jpg

2 yıl oynadı hafızalara kazınır işler yaptı çok hırslı adamdı asla gerçek manada bir on numara değildi 2.forrwards gibi oynuyordu. Verkaç becerisi ve bitiriciliği first kaliteydi. Lincoln gelince gözden düşmüştü. Demek o ara menejeri seni artık istemiyorlar demiş ve gitmek istemiş. 2.5 mio dolar gibi bir paraya redbull salzburga gitmişti.

Bu adam Lincoln’dan Kewell’den falan çok daha faydalı oldu camiaya ama nedense adı Kewell’ın yarısı kadar anılmaz. Çok faydalı bir oyuncuydu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Genelde böyle Sasa Ilic gibi sessiz sedasiz isini yapan adamlar pek insanlarin diline dolanmaz.

Ama gercekten cok faydali bir futbolcuydu. Bana göre de bugüne kadar gördügüm en faydali yabanci oyuncularimizdan biriydi.

Lincoln geldi diye kimse pek ses cikarmamisti ayrilisina.

Üst Alt