#24 Salih Dursun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#24 Salih Dursun

Böyle galatasaraya gelince heyecanlanan birşey yapmak isteyen adamlar istiyorrum umutla salih gibi.emre aydın gibi kapağı atıp yatan boş adamlar istemiyorum.galatasarayda oynamak için can atan zorluğunu bilen adam lazım.

Türk ligini (anamızın ligi) kalitesizlikten dolayı izlemediğim için oyuncu hakkında pek fazla bilgim yok ama okuduklarıma göre çok düz bir oyuncu ve defansif anlamda yetersiz kaldığı için çok fazla kart görüyor. Ayrıca çirkef miş tam şikecilere layık bir 'futbolcu'.

Eğitim şart.

Türk ligini (anamızın ligi) kalitesizlikten dolayı izlemediğim için oyuncu hakkında pek fazla bilgim yok ama okuduklarıma göre çok düz bir oyuncu ve defansif anlamda yetersiz kaldığı için çok fazla kart görüyor. Ayrıca çirkef miş tam şikecilere layık bir 'futbolcu'.

Eğitim şart.

Illa bisi demen gerekmiyo yani izlemediysen oku gec bekle.

^amaalive^

Salihin sağ bek olarak zayıf kalacağını düşünüyorum...Tabi Sabriden faydalı olur ondan şüphem yok..AMa bu çocuk iyi bir eğitim ile stopere devşirilebilir.. Hiçbir stoperimizde olmayan sertlik var bir kereççRakip forvetleri yıldırır..Ayrıca 3-5-2'de Semih gibi sağa yakın da oynayabilir... Tıpkı Semihin Tokat maçında yaptığı gibi zaman zaman sağ beke geçer orayı kullanabilir...

İnşallah Kayseri performansının üzerinde bir performans gösterir..

Eğitim şart.

Izlemediysen ve tanimiyorsan bu tür bir yorum yapmana gerek yoktu.

Tapa

Sag bek performansi olarak pek bisey beklemiyorum en fazla ujfalusi kadar sag bek olur sasirtabilir ama bence stoper oynar daha cok

SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salihin sağ bek olarak zayıf kalacağını düşünüyorum...Tabi Sabriden faydalı olur ondan şüphem yok..AMa bu çocuk iyi bir eğitim ile stopere devşirilebilir.. Hiçbir stoperimizde olmayan sertlik var bir kereççRakip forvetleri yıldırır..Ayrıca 3-5-2'de Semih gibi sağa yakın da oynayabilir... Tıpkı Semihin Tokat maçında yaptığı gibi zaman zaman sağ beke geçer orayı kullanabilir...

İnşallah Kayseri performansının üzerinde bir performans gösterir..
bende aynı fikirdeyim dünya futbolunda boyu 1.88 olup sağbekte çok başarılı olmuş bir futbolcu varmıdır ben hatırlamıyorum ama agresif oyun anlayışı ve hırsıyla stoperde çok başarılı olabilir ama tabi bakarsınız sağ bektede başarılı olur ozaman hepimiz ayakta alkışlarız

Hayırlı olsun. Defans üçlüsünün sağında özellikle çok uygun bir isim. Yetenek olarak sınırlı olsa da, mücadeleci ve hırslı olması biraz da onu bu transferin gerçekleşmesine ittiğini düşünüyorum. Çok çalışıp kendini geliştirebileceğine inanıyorum.

Bizde Sabri'den daha kötü bir sağ bek bulabilecek kadar büyük bir scout ekibi olduğunu sanmıyorum, dolayısı ile Salih Türkiye'de ilk 11 oynar banko :D

Üst Alt