#25 Berk İsmail Ünsal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Berk İsmail Ünsal

B_b0269cde7e177dd6e44bdc21cc85849a.jpg
B_0b3341dc1e27b091278b9e9e189d67c9.jpg

Fizik.. :yenieek:

Neden şans verilmiyor bunlara? Gerçi benimki de laf. Bu kritik haftalarda mı şans vericez. :asd:

Ama seneye türkiye kupasında kesin oynasın.

Kiralanmasinda fayda var. Müthis yetenekleri olmali ki formayi kapabilsin. Cok zor. Oynayacagi bi takima gitsin 1 sene. Bank Asya da olur

Bizim alt yapıdakiler genelde A2 liglerinin yıldızları oluyolar ama Süper lig için çok yetersizler. Zaten çoğu Türk oyuncusunun da 25'inden sonra anca kendini ispatlayabilmesinden bu anlaşılıyor. Ah alt yapılar ah.

Fiziğinin maşallahı var, boyundan yola çıkarak pivot forvet olarak oynadığını varsayıyorum. Pozisyon bilgisini ve son vuruşlarını geliştirirse öyle çok da bi yeteneğe ihtiyacı yok her türlü oynar.

Ben de onu diyorum çok yeteneğe ihtiyacı yok yazmışsın.

Yahu pivot forvetten kim çalım atmasını, deli gibi dribling yapmasını bekler? Yetenekten kastım toplu oyunda. Topsuz oyunda kendini geliştirir nerede durmasını nerelere koşmasını öğrenirse, son vuruşlarda da soğuk kanlı olup aklını kullanırsa çok rahat oynar.

Cevap: # Berk İsmail Ünsal | Galatasaray A2

Umarim düz oyuncu degildir, acikcasi pek umudum yok. Oynadigi bir kac hazirlik macinda pek umut veren görüntüsü yok gibiydi.

Üst Alt