#25 Berk İsmail Ünsal - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İnşallah fırsatını iyi kullanır kendisine iyi bakar ve çalışır.Ülkemizde yerli forvet yetişmiyor Berk İsmail inşallah bu açığımızı kapatır.Emre Can ve İbrahim Coşkun dan ümitliyim Berkte katılırsa çok iyi olur.

Takıma yeni yapılan transferlerden daha heyecan verici geliyo altyapımızdaki genç oyuncularımızı kazanma ihtimali. İki yıl öncesinde Merthan vardı, basında çok adı geçmişti yeni yıldız adayı diye, ama hatırladığım kadarıyla sadece 1 resmi maçta oyuna sonradan girmişti ve ondan sonra sebebi kendisinden midir bilinmez kayboldu gitti. Umarım bu kardeşimiz formanın hakkını verir ve Mancini tarafından takıma kazandırılır.

Helal olsun Mancini'ye. Alt yapidan iyi kim varsa hemen idmana aliyor, iyise kamp kadrosuna bile dahil ediyor.

Ilk defa bukadar degisik adamlarin mac kafilelerinde yer aldigini gördüm.

Yedek forvetimiz olan Umut Bulut'un yetenekleri sinirli, bunu bilmeyen yok zaten.. Cok calisirsa neden olmasin?

DSC000662-e1330505361485.jpg

valla bu çocuğu benim kadar izleyen tanıyan yoktur. altyapı maçlarının çoğunu izledim geçen sene bu elemanda zerre kadar ışık göremedim. top tekniği zayıf bile değil çünkü teknik diye bir şey yok. koşuları jardel gibi sanki koşarken heran duracakmış gibi. gol vuruşu asla yok. belki pivot santrofor olarak kullanılabilir. hani duvar forvet tipinde. alver yapabilirsin fiziği iyi biraz. ama fizik dışında hiçbir ışıltı yok. en önemli eksisi ise hiç hırslı değil leyla gibi dolanıyor sahada

neyse kupa maçında umarım oynarda görürsünüz

sen ne yeni Hakan Şükürümüz ol ne de bizim Llorentemiz sen öyle bir kariyer geçir ki bizde biz bundan 15-20 yıl sonra yeni Berk'imizi arayalım

Üst Alt