#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Melo kadar agresif ve gösterişli değil ama basit oynamayı müthiş biliyor. Yanına bir agresif oyuncu katıldığında bambaşka olur.

Sence ofansif katkısı yeterli mi

Ben şu defansı 3 leme olayını hocalardan hariç kendinin yaptığını düşünüyorum.Fakat bence bu konuda bir uyarı yedi Terim tarafından.Sürekli ileri düşünmeye başladı

Oyun karakteri o. Tam çapa. Lider ruhu var aslında ama hucüma çok katılmayı düşünmeyen bir oyuncu. Kendi işinde çok iyi.

Futbolcu fanlığını 16-17de bırakmış bir bayan taraftar olarak 27 yaşımda bu adam sayesinde sahalara dönüş yaptım.

Bu günden itibaren düşmanlarının karşısında her türlü top, tüfek, tweetle durmaya hazırım ???

Seni veren allaha şükürler olsun be adam! ❤️
ben geldiğinden beri FERNANDO'cuyum. forum ahalisi bilir laf ettirmiyorum.

2 arap yerine 2 karakterli kaliteli futbolcuyla görmek lazım birde.Adam bedavadan man city de oynamamış gercekten.

Merkez orta saha oyuncuları arasında ligin en kaliteli ismi tartışmasız

Birde şampiyon olursak şu saçları kes be Fernando Reis ...

Hep derim böyle adamlar takımları zirveye taşır.

Tek beklentim biraz daha tempolu olması.

Sence ofansif katkısı yeterli mi

Ben şu defansı 3 leme olayını hocalardan hariç kendinin yaptığını düşünüyorum.Fakat bence bu konuda bir uyarı yedi Terim tarafından.Sürekli ileri düşünmeye başladı
Donkla oynadığında ofansif etkisi artmaya başladı bence lakin yetersiz o yüzden iyi bir 8 numara lazım bize.

Üst Alt