#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 174 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ea620794a80226d2f1b7e642239fc27c.jpg

Koşmasına ne gerek var ki? Modern 10, 9, 8 numaramız, sanki bombanın patlaması için geri sayım yapıyoruz mevkisini belirlemek için, koşuyor ve böylece orta sahaya ekstra direnç katıyor ya.

Bu sayede kaptığı topların çoğunu yine rakibe hediye etmesi mi, aman boşverin her gülün dikeni vardır.

City çok akıllı klüp hem maaşından kurtuldu hemde para kazandı burda biz birbirimizi yiyelim
Bugün iyi oynarmi yarın nasıl oynar

Kiev takımına helal olsun, devamlı kiralık giden adamı on milyon euro bedel ile bize kakaladı, üstüne satarsak iki milyon daha alacağı söylentileri var.

Adam sunduğu argüman ile kendi ayağına işiyor farkında mı değil anlamadım ki.:asd::asd::asd::asd::asd::asd:

Reis sakatlanana kadar ligin 10 fersah üstünde oynuyordu. Sakatlandiktan sonra eski formuna ulaşamadı ve hazırlık maçlarında da iyi değildi ama toparlayacagindan eminim.

Belhanda denen şahsi övüp Fernando'ya bok atan birini ciddiye alamıyorum maalesef. :d

Fernando gecen sezonun basinda cok iyi oynuyordu diye elestirmeyelim mi

Cok degil 2-3 hafta hazirlik kampindaki gibi oynarsa Donk keser, tabii orta sahaya transfer yaparsak

Yapmazsak bile kesilip Celil monte edilebilir orta sahaya

Diz sakatliklari her zaman futbolculari geriye götürür, baska hic bir sakatliga benzemez diz sakatliklarini kücümsemeyin. Yillarca bununla bogusmus birisi olarak en iyi ben bilirim.

Ben toparlayacagindan eminim, sakatliktan geri döndükten sonra bize zaman zaman ligin ilk yarisindaki performansindan kesitler sundu tekrardan zaten ama genel performansa yayamadi bunu dogal olarak.

Diz sakatliklari her zaman futbolculari geriye götürür, baska hic bir sakatliga benzemez diz sakatliklarini kücümsemeyin. Yillarca bununla bogusmus birisi olarak en iyi ben bilirim.

Ben toparlayacagindan eminim, sakatliktan geri döndükten sonra bize zaman zaman ligin ilk yarisindaki performansindan kesitler sundu tekrardan zaten ama genel performansa yayamadi bunu dogal olarak.

Geriledigini kabul etmek lazim en azindan bu acidan sana tesekkur ediyorum.
Ben 8.haftaya kadar sabretmemiz gerek diye dusunuyorum hem fernando hem feghouili icin 8.haftaya kadar belli olur bazi seyler sonra duruma gore rahat rahat linc eder yada yuceltiriz

Üst Alt