#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geriledigini kabul etmek lazim en azindan bu acidan sana tesekkur ediyorum.
Ben 8.haftaya kadar sabretmemiz gerek diye dusunuyorum hem fernando hem feghouili icin 8.haftaya kadar belli olur bazi seyler sonra duruma gore rahat rahat linc eder yada yuceltiriz

Gerilemesi kadar normal birsey yok zaten. Adam ucuz kurtuldu baglari da kopabilirdi, böyle de degerlendirmek lazim aslinda.

Gerilediğini kabul etmeyen yok zaten.

Ercan'ın niyeti samimi bir eleştiri yapmak olmadığı için tepki gösteriliyor. Başından beri belli neden Fernando'ya salladığı. Ona rağmen doğru düzgün cevaplar yazıldı kendisine. Zor bir sakatlıktan çıktı ve kendi bölgesinde oynamıyor dedik. Bu adamın kalitesi belli bu kadar gömecek bi durum yok dedik.

O ise en küçük şeyde tahrik etmeyi sürdürdü sezon boyunca. Bu sezonun ilk resmi maçından önce dönüp aynı şeyleri yapması da her türlü tepkiyi hak ediyor kimse kusura bakmasın.

Onun dışında Fernando'nun form düşüklüğünü, gerekirse yerine Donk'un oynatılabileceğini vs adam akıllı konuşmak isteyen varsa sonuna kadar makul bir şekilde konuşulur bu başlıkta zaten.

Fernando'nun geçen sezonun ilk yarısındaki haline çok ihtiyacımız var..

Hoca ne yapsın sekiz numara alternatifleri Selçuk ve Belhanda. Dur ya bak unuttum, Belhanda kendisi sekiz numara olduğunu açıkladı. Hoca elinde orijinal sekiz numara varken neden altı numara olan adamı orada denemek zorunda kalıyor acaba!?

Hazirlik maclarinda iyi bir goruntu vermedi, Donk'un stoper oynadigi maclarda 6 numara da oynayinca pek farketmedi, hatta AEK macinda bazi pozisyonlarda sacmaladi

Hazirlik maclarinda zaten Garry haric as takimdan hic bir futbolcu iyi izlenim birakmadi

Lig basladiktan sonra ve yanina saglam 8 numara alindiktan sonra kendine ceki duzen verecektir

City için kim enayi dedi yahu? Fernandoyu bedava yollasalar bile koymazdı adamlara. Asıl önemli olan bizim gibi bir takımın Fernando gibi bir oyuncuyu o bonservis ile alabilmiş olması, geçen sezon transfer döneminin nadir doğruların dan biri idi bu durum.

Sakatlanma öncesi oynadığı oyun zaten senin gibiler hariç herkesin malumu. Yaşadığı sakatlık hafif bir sakatlık değil, yaşı da iyileşme ve düzelme süreci için ekstra bir dezavantaj. Kaç tane yaşı genç olan oyuncular bile diz sakatlığı sonrası kolay kolay kendilerine gelemedi.

Senin gibi hangi amaç ile yazdığı malum birinin bunu anlaması mümkün değil, çünkü sen bitmiş bir maç sonrası kırmızı kart görüp atılan adamı korurken, maç içinde görevini yerine getiren adamı sakatlandığı için suçlamış birisin.

City için kim enayi dedi yahu? Fernandoyu bedava yollasalar bile koymazdı adamlara. Asıl önemli olan bizim gibi bir takımın Fernando gibi bir oyuncuyu o bonservis ile alabilmiş olması, geçen sezon transfer döneminin nadir doğruların dan biri idi bu durum.

Sakatlanma öncesi oynadığı oyun zaten senin gibiler hariç herkesin malumu. Yaşadığı sakatlık hafif bir sakatlık değil, yaşı da iyileşme ve düzelme süreci için ekstra bir dezavantaj. Kaç tane yaşı genç olan oyuncular bile diz sakatlığı sonrası kolay kolay kendilerine gelemedi.

Senin gibi hangi amaç ile yazdığı malum birinin bunu anlaması mümkün değil, çünkü sen bitmiş bir maç sonrası kırmızı kart görüp atılan adamı korurken, maç içinde görevini yerine getiren adamı sakatlandığı için suçlamış birisin.

Ercan hatırladığım kadarıyla sakatlık öncesi için şu ana kadar bizim ligde gördüğüm en iyi orta sahalardan biri falan diyordu. O kısmı düzelteyim dedim..

Ercan hatırladığım kadarıyla sakatlık öncesi için şu ana kadar bizim ligde gördüğüm en iyi orta sahalardan biri falan diyordu. O kısmı düzelteyim dedim..
O zaman City akıllı takım falan diyerek yine kendini mi inkar ediyor? Demek o dönemi baz alırsak City enayi bir kulüp idi. Bir kulüp hem enayi hem akıllı nasıl olabiliyor?

yo ilk bastan beri salliyordu gereksiz. Belhanda askina laf ediliyor du diye, savunmaya gecti sacma sapan. Aski gibi top kaptirip, kendi kalesine atak yaptirmaktan baska bir sey beceremedi

yo ilk bastan beri salliyordu gereksiz. Belhanda askina laf ediliyor du diye, savunmaya gecti sacma sapan. Aski gibi top kaptirip, kendi kalesine atak yaptirmaktan baska bir sey beceremedi

Ben yanlış hatırlamıyorsam, sakatlıktan döndüğü ilk maç 1-0 biten Gençlerbirliği maçıydı ve Fernando mükemmel oynamıştı. Ama son dakikalarda yediğimiz golden dolayı bütün hafta sallamıştı bu başlıkta. Ondan önce salladığını görmedim..

Düzeltme: Sakatlık sonrası ilk 11 çıktığı ilk maç olması lazım.

Düzeltme 2: Kadıköy deplasmanında da ilk 11 çıkmıştı yav :D

Neyse işte Gençlerbirliği maçından önce Ercan'ın salladığını görmedim şahsen. O maç çok iyi oynamıştı halbuki..

Son düzenleme:
Samimi olmadığı için normal böyle çelişkilere düşmesi. Amaç mantıklı bir eleştiri değil ki..
Sıkıntı zaten burada. Bu oyuncunun sakatlık öncesi ve sonrası aynı olmadığını inkar etmek için futboldan anlamamak gerek. Ama sakatlanmasını bile adamın suçu olarak gören birinin amacı benim için üç aşağı beş yukarı bellidir. Belhanda'nın gördüğü kırmızı kartı savunmak için Trabzon maçında kırmızı kart gören Gomisi bile hatalı göstermeye çalıştığını hatırlıyorum.

Yine ayni kisiler
Daha geçen sana bu konuda söylediklerim yetmedi herhalde. Hani hiç böyle ikili tartışmalara girmeyen, laf sokmaya çalışmayan biri olsan şu cümleni anlayacağım da öyle biri değilsin. Aynı senden önce yazan gibi, o da böyle sütten çıkmış ak kaşık gibi takılır ama forumda sağa sola laf sokmadığı gün yoktur nerede ise.

Biz iyi oynayan a iyi oynuyor diyoruz
Benim en başından söylediğim büyük maçlarda vasati geçemedi özelikle deplasmanlarda dayak yedi yediği bacak araları eliyle kestiği toplar anlamsız faulleri
Bunlar fizik olarak bittiğinin göstergesi bunları uzun uzun yazmaya gerek yok
Aek maçı ile zirveye ulaştı bitik olarak, bu takımın bu kadar dayak yemesi orta saha zafiyeti yüzünden ndiaye varken oynanan futbol nasıldı şimdi nasıl özellikle deplasman maçlarında
Bide diegonal pas atıyor diyorlar Göztepe maçında iki kez bomboş Gary e topu atamadı sonrasında terim den yedi fircayi

Üst Alt