#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 202 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Klubu küçük görürse Sneijder gibi yer tekmeyi
Her meseleyi bu kadar ciddiye almayın
Senin kafana göre terim de hain o zaman
Basın toplantısı mı dinledin mi terim in
Taraftar bana gelmiş Belhandayi eleştiriyor çıkar diyor ben sanki bilmiyorum kimi çıkarıp çıkarmayacagimi gibi kelime kullanmadimi basın toplantısında
terim'de eminim bunu oynatmak istemeiyor. En gec 1-2 mac sonra'da bunu postalayacak yedege , ondan sonra da sg cekecek buna merak etme.
Benim kafama göre senin gibiler Haindir. Salak sacma sapan bir Oyuncu'yu yalayip, yaptigi her sacmaligi koruyup pohpohladiktan sonra kirmizi yedirip duruyor. Takimi habire ya eksik birakti, ya da eksik birakacak
Sneijder olayi ise daha iyi bildigin gibi Tudor denilen Ezigin yaptiklarindan dolayi. Poldi,Bruma ve Sneijder ile ugrasamayacak kadar bir ezik. Sonu zaten belli oldu.

Fernando konusuna gelince. Önünde bu mal oldugu sürece bundan daha iyisini bekleyemem. Merak etme Fernandonun en les hali bile bu ligin üstüne. Normal halini ve iyi halini zaten gördük, halen ara sira görüyoruz. Eski istikrarinda olsa zaten BOK gelirdi bize, buralara.

Terim Fernando yu degil Donk oynatirsa da oynatir. Yine de Fernando Terimin en önemli Oyuncularindan birisi bunu böyle bil. Zaten lig macinda bosuna o nu yedege oturttum, istihrat etsin demedi.

Emre alistikca, physic olarak gelistikce, Belhanda daha cok arka plana atilip, sonunda cöp kutusu

terim'de eminim bu salagi oynatmak istemeiyor. En gec 1-2 mac sonra'da bunu postalayacak yedege , ondan sonra da sg cekecek buna merak etme.
Benim kafama göre senin gibiler Haindir. Salak sacma sapan bir Oyuncu'yu yalayip, yaptigi her sacmaligi koruyup pohpohladiktan sonra kirmizi yedirip duruyor. Takimi habire ya eksik birakti, ya da eksik birakacak
Sneijder olayi ise daha iyi bildigin gibi Tudor denilen Ezigin yaptiklarindan dolayi. Poldi,Bruma ve Sneijder ile ugrasamayacak kadar bir ezik. Sonu zaten belli oldu.

Fernando konusuna gelince. Önünde bu mal oldugu sürece bundan daha iyisini bekleyemem. Merak etme Fernandonun en les hali bile bu ligin üstüne. Normal halini ve iyi halini zaten gördük, halen ara sira görüyoruz. Eski istikrarinda olsa zatten BOK gelirdi bize, buralara.
Eee ne diye 2 yaş büyük adamı oynatıyor city diyince enayi diyordunuz city e
Kimin enayi olduğu belli oluyor bu 3 ve ya 4 ncü tercihti
Salladigin Tudor zamanında en iyi futbolunu oynadı fernando
Terim gelince atağa cik pres yap diyince defolari çıktı ortaya temposunun ne kadar kötü olduğu çıktı ortaya
Melo dan iyi diyenler bile vardı kim di bunu diyen Mehmet Demirkol şu selcugu Barselona da oynar diyen Demirkol

Eee ne diye 2 yaş büyük adamı oynatıyor city diyince enayi diyordunuz city e
Kimin enayi olduğu belli oluyor bu 3 ve ya 4 ncü tercihti
Salladigin Tudor zamanında en iyi futbolunu oynadı fernando
Terim gelince atağa cik pres yap diyince defolari çıktı ortaya temposunun ne kadar kötü olduğu çıktı ortaya
Melo dan iyi diyenler bile vardı kim di bunu diyen Mehmet Demirkol şu selcugu Barselona da oynar diyen Demirkol
halen Melo'dan kötü degil diyorum. Ne istedigine bagli. Melo gibi ofansif anlamda iyi degil, defansif anlamda nerede duracagi felan filan ise daha iyi.
Ki Melonun önünde Sneijder oynuyordu, o da Oyun icin kendisini rahatlatiyordu. Bunun önünde malum les var. Gelecek lig macinda mesela yine cok iyi oynayacak. Neden? Yaninda Ndiaye önünde les olmayan Emre oynayacak (Tabi Fernando oynarsa o ayri) .

Sen Melo yu galiba baya unutmussun. O da kac kere bacak arasi yedi, calim yedi, rakibin arkasinda kosamadi. Olabilecek seyler bunlar, herkes'de oluyor.

halen Melo'dan kötü degil diyorum. Ne istedigine bagli. Melo gibi ofansif anlamda iyi degil, defansif anlamda nerede duracagi felan filan ise daha iyi.
Ki Melonun önünde Sneijder oynuyordu, o da Oyun icin kendisini rahatlatiyordu. Bunun önünde malum les var. Gelecek lig macinda mesela yine cok iyi oynayacak. Neden? Yaninda Ndiaye önünde les olmayan Emre oynayacak (Tabi Fernando oynarsa o ayri) .
Bana meloyu anlatma bunu dörde carpar ikiye böler
Melo fıtık haliyle bile bı kaleden diğer kaleye gidiyordu koşarak
İkiye bire girip yararak kaleye gittiğini görür gibiyim hala melonun

Bana meloyu anlatma bunu dörde carpar ikiye böler
Melo fıtık haliyle bile bı kaleden diğer kaleye gidiyordu koşarak
bos konusma. Hamit bile bir ara cok daha iyi Melo'dan diyip Meloyu kesen bicenler vardi burada. Cok bossun

Dedigim gibi ilk olarak o kanserinden kurtul. Belhanda körlügünü kenara at. Harbiden bir fbli var burda diyorlardi ya, sen olabilirsin. Harbiden sasirmam. Cünkü senin yaptigin bu malliklarini bizimkiler de orada yapiyorlar

bos konusma. Hamit bile bir ara cok daha iyi Melo'dan diyip Meloyu kesen bicenler vardi burada. Cok bossun

Dedigim gibi ilk olarak o kanserinden kurtul. Belhanda körlügünü kenara at. Harbiden bir fbli var burda diyorlardi ya, sen olabilirsin. Harbiden sasirmam. Cünkü senin yaptigin bu malliklarini bizimkiler de orada yapiyorlar
Yok,fenerli değilmiş.Yusuf kefilim tarzı birşey demişti.O diyorsa inanırım

Hiçbir zaman öyle birşey olmadı Hamit e kim iyi diyorsa ahmaktir melodan
Melo fıtık ameliyatı olunca 6 7 maç iyi idare etti sadece
hic bir zaman öyle olmadi deme halen bos konusuyorsun. Bal gibi'de oldu öylesi. git eski konulari oku.

Netice'de kötü maclar olabilir, Fernando zaten hizli söyle böyle diyen KIMSE YOK, bunu aklin almiyor. Fernando defansi rahatlatiyor, duracagi yerleri biliyor, ne zaman nasil hamle yapacagini COK COK iyi biliyor (ara sira sicmasi normal, kim 100%lük ile oynuyor .

hic bir zaman öyle olmadi deme halen bos konusuyorsun. Bal gibi'de oldu öylesi. git eski konulari oku.

Netice'de kötü maclar olabilir, Fernando zaten hizli söyle böyle diyen KIMSE YOK, bunu aklin almiyor. Fernando defansi rahatlatiyor, duracagi yerleri biliyor, ne zaman nasil hamle yapacagini COK COK iyi biliyor (ara sira sicmasi normal, kim 100%lük ile oynuyor .
Bende diyorum işte niye takımı rahatlatmiyor Fernandes çalım manyağı yaparken bu ne yapıyordu yoksa yine 8 mi oynuyordu
İkinci yarı takım topa hukmedince bunuda gerek kalmıyor
Bize baskı yerken bu adam lazım

Terim'in açıklaması var donku melo gibi kullanıyoruz diye geçen sezon
Niye Fernando varken donk
Göztepe geçen sezonv
ikinci maçında 3 kez pas hatası yaptı üst üste terim neler dedi kenardan

Bende diyorum işte niye takımı rahatlatmiyor Fernandes çalım manyağı yaparken bu ne yapıyordu yoksa yine 8 mi oynuyordu
İkinci yarı takım topa hukmedince bunuda gerek kalmıyor
Bize baskı yerken bu adam lazım
baski yerken bir cok maci ac izle. En cok topu kapan bu oluyor, ataklarin gelismemesi icin alan kapatan'da bu.
Halen calim manyagi diyip bozuk plak gibi karsimdasin. Yahu Casemiro hic yemiyormu? Yiyip üstüne de sari yiyor, Vidal hic yemiyor mu? Calimin krallarini yiyip üstüne rakibi bicip sariyi yiyor.
Calim yemeyen oyuncu mu var? Salak salak konusma.

Fernando sayesinde kac tane atak olgunlasmayip kesildi? 100% olmayacak demiyorum OLAMAZ'da.

Terim'in açıklaması var donku melo gibi kullanıyoruz diye geçen sezon
Niye Fernando varken donk
Göztepe geçen sezonv
ikinci maçında 3 kez pas hatası yaptı üst üste terim neler dedi kenardan
yine sacmaladin Farkindamisin :) O nu ne zaman dedi? Ndiaye yokken mi? Kaynak göster zamani göster, böyle ortaya atip kacmak yok. Fernando orada 8 no olarak oynadi. BIR DE Donk daha sert oynuyor, Fernando degil. Fernando daha cok akliyla oynuyor

harbiden burda'da keselim. Cok bos bir insansin. Ne dedigini kendin bile bilmiyorsun, sacma sapan seyler diyip Elestirme derindesin .Calim yiyormus, ulan Boateng ve ya Ramos gibi krallar herkesin önünde rezil oldular.
Busquets,Martinez gibi Kraller herkesin önünde rezil oldular.

Dur onuda yazayım baskı yerken neler yaptığını bjk deplasmanı döküldü başakşehir maçı deplasman döküldü Trabzon deplasmanı döküldü
Fener maçı deplasman kısmen iyi oynadı ondada fiziki durumu yetmedi sağlık ekibi ile çıktı sahadan
Bunlar baskı yediğimiz maçlar
City bı adami saliyorsa boşuna salmaz yalancı bahar 2 maç oynar ondan çıkar foyasi ortaya
Porto deplasmanında göreceğim sizde göreceksiniz nasıl olduğunu çünkü dişe dokunur o maç var kısa zamanda
baski yerken bir cok maci ac izle. En cok topu kapan bu oluyor, ataklarin gelismemesi icin alan kapatan'da bu.
Halen calim manyagi diyip bozuk plak gibi karsimdasin. Yahu Casemiro hic yemiyormu? Yiyip üstüne de sari yiyor, Vidal hic yemiyor mu? Calimin krallarini yiyip üstüne rakibi bicip sariyi yiyor.
Calim yemeyen oyuncu mu var? Salak salak konusma.

Fernando sayesinde kac tane atak olgunlasmayip kesildi? 100% olmayacak demiyorum OLAMAZ'da.

yine sacmaladin Farkindamisin :) O nu ne zaman dedi? Ndiaye yokken mi? Kaynak göster zamani göster, böyle ortaya atip kacmak yok. Fernando orada 8 no olarak oynadi. BIR DE Donk daha sert oynuyor, Fernando degil. Fernando daha cok akliyla oynuyor

harbiden burda'da keselim. Cok bos bir insansin. Ne dedigini kendin bile bilmiyorsun, sacma sapan seyler diyip Elestirme derindesin .Calim yiyormus, ulan Boateng ve ya Ramos gibi krallar herkesin önünde rezil oldular.
Busquets,Martinez gibi Kraller herkesin önünde rezil oldular.
Terim öyle birşey demedi diyorsan sen baska takımı takip ediyorsun galiba

göster belgele diyorum. Ne zaman dedi diyorum. Eger Ndiaye'den önce dediyse senin bütün rezilliklerin aciga cikmis olur burada
Fatih Terim: "Belhanda'ya şikayette bulundular ama onun çıkma zamanı, o zamandı. Son şutuna bakarsak, gol de atabilirdi. O zaman ne olacaktı? Taraftar, biz bir şey yapıyorsak, bir bildiğimiz vardır düşüncesiyle hareket ederse memnun olurum." Armanın İzinde on Twitter

Üst Alt