#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dur onuda yazayım baskı yerken neler yaptığını bjk deplasmanı döküldü başakşehir maçı deplasman döküldü Trabzon deplasmanı döküldü
Fener maçı deplasman kısmen iyi oynadı ondada fiziki durumu yetmedi sağlık ekibi ile çıktı sahadan
Bunlar baskı yediğimiz maçlar
City bı adami saliyorsa boşuna salmaz yalancı bahar 2 maç oynar ondan çıkar foyasi ortaya
Porto deplasmanında göreceğim sizde göreceksiniz nasıl olduğunu çünkü dişe dokunur o maç var kısa zamanda

sence NEDEN DÖKÜLDÜ? Belki iki tane 10 no (birisi mal da o ayri) ile oynayip ardindan o *** kirmizi kart yedikten sonra bütün orta sahada bombos kaldigi icin olabilir mi?
Bak yine sacma sapan konustun. Harbiden bosver bu saatden sonra. Bozuk plak gibi calim de .

Bunu aldigimiz her oyuncu icin diyebilirsin neredeyse o vakit. Bunun da yanlis oldugunu biliyorsun tabiki'de ... neyse yeter ;)

Fatih Terim: "Belhanda'ya şikayette bulundular ama onun çıkma zamanı, o zamandı. Son şutuna bakarsak, gol de atabilirdi. O zaman ne olacaktı? Taraftar, biz bir şey yapıyorsak, bir bildiğimiz vardır düşüncesiyle hareket ederse memnun olurum." Armanın İzinde on Twitter
sen sakamisin? Amacin ne senin? Donk u MELO ne zaman dedi diyorum sana. Bunu kendimiz gördük. Cok bossun biliyormusun :)
Bunun hakkinda seninle 2 dk önce konusup tartistik.

Dünyanın sayılı 6 numarası varken niye donk
Donk mu 8 iyi oynar Fernando mu
Donk mu 6 yi iyi oynar fernandomu
Eee donk daha sert ondan oynar diyorsun

Bunlar ndiaye yokken mevzu şimdi ndiaye var bakalım mazaret ne olacak

10:28 -
10. Feb. 2018

Fernando yu 8 no oynattigi zaman.

Yine dedigim cikmis gördügün gibi. Bütün rezilliklerin de böylece ortaya cikti. 8 nomuz olsa bunu tabiki demez di. Ama o 10 no faciasindan dolayi, Fernandoyu 8 de oynatmasi gerekti.
Soruyorum fernandomu iyi donk mu 6 numarada
Hava hakimiyeti kesicilik top taşıma hangisinde üstün

Soruyorum fernandomu iyi donk mu 6 numarada
Hava hakimiyeti kesicilik top taşıma hangisinde üstün
Hava hakimiyeti haric alayinda Fernando öndedir

Bundan sonra'da Zamanimi bosuna harcama. Ne kadar bilincsiz oldugun belli oldu burada zaten. Fernando 8 de mecbur oynayip, Donku orada oynatip Donka dedigini simdiye cekiyor. Harbiden rezaletsin
Iyi günler.

Sakatlıktan sonra oynadığı iyi maç sayısı 2’yi geçmez. Konunun Belhanda ile falan alakası yok. Ercan, Belhanda konusunda ne kadar haksızsa bunda o kadar haklı. Son zamanlarda Fernando’yu hiç beğenmiyorum. Takıma ne savunma, ne de hücum anlamında bir şey katmıyor. Kendine gelmesi lazım. Geçen yıl ilk devredeki Fernando takıma seviye atlatır.

sakatlanana kadar gerçekten melo etkisi yaşar mıyız dedim, gerek abilik gerekse kalite bakımından.
sakatlıktan sonra ivme eksilere doğru gitti hep yani çok da yargılamak istemiyorum takımın beyni olacak adamda kırıntı bulunmadığından ekstra birşeyler yapacak adam bekliyoruz belki de ama beklediğimiz(istediğimiz) adam yiyen, güven veren fernandoyu mumla arıyoruz.

City'den beri beğenmiyorum ya hiç saldırmayın şimdi de. Yanındaki Fernandinho iyiydi baya da Fernando'yu her izlediğimde anormal düz bulmuşumdur. Pozisyon bilgisi çok üst düzey ama onun dışında vasat gibi. Geçen sene başında etki yaptı baya ama sonradan bişeyler oldu.

Valla ben de hep düz buldum zaten illa uçup kaçması gerekmiyor ama sürekli güzellenmesi tuhaf geliyor haliyle bu tabloda bana yapana niye demem tabii de sadece acaba ne yapıyor da insanlar bu kadar mest oluyor anlamlandıramıyorum ısrarla.

Uğraşmaya gerek yok devre arasinda katar falan itelemek lazım
Durum Sneijder in son 2 sezonu ile aynı bitik durumda
Akhisar karşı iyi oynar belki

Mariano ve fernando yalancı pehlivan gibi oynuyor her maç iyi gibi gözüküyor ama iyi değiller geçen senede ahım şahım top oynamadılar iyi bir fiyat veren çıkar piyasası bayağı var mariano maicon fernando kolay satılabilir oyuncular

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ercan inan ki fanatiklik yapacağım diye boş konuşuyorsun...Geçen sene Badouyu da istemiyordun Fernandoyu da övdüğün adam Belhandaydı...Hem geçen sene hem bu sene görüyoruz işte hala neyi zorluyorsun bir tarafta ana avrat her maç küfür yiyen belhanda diğer tarafta iyisiyle kötüsüyle bu adamlar...
Boşa b.k atmayın rica ediyorum senin takımın Chelsea değil Real değil Fernando gibi adamı arasan bulamazsın... Badou da İngileterede çok kötüydü resmen evrim geçirmiş gibi bir dönüşü oldu...
Mariano yalancı pehlivan demiş arkdaş..Abi gördük işte linnesin kanada bindirikleri zaman 30 dakika otoban oldu orası hücumda zaten Marianonun etkisini vermesi mümkün değil

Siz tutmuş takıma level atlatabilecek adamları gömmeye çalışıyorsunuz

Mariano ve fernando yalancı pehlivan gibi oynuyor her maç iyi gibi gözüküyor ama iyi değiller geçen senede ahım şahım top oynamadılar iyi bir fiyat veren çıkar piyasası bayağı var mariano maicon fernando kolay satılabilir oyuncular

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mariano geçen sene ciddi katkı sağladı

İç saha maçlarında özellikle. Oyunu hep onun üzerinden kurduk.

Üst Alt