Murat Saylak

Muhasip Üye
Yönetici
Süper Moderatör
3 haftada 2 sari kartla kaldigi yerden devam ediyor. bir kac haftaya pestili cikar.

Kubat Tokmakçı

Aslan Üye
Bizin burda yeterli bulmadıklarımız üst seviye liglerde iyi performans gösteriyor.Ordan beğendiklerimiz buraya gelince yarısını oynamıyor.İdman metodlarımız ve tempomuzda bir sorun var.Oyuncular ligin ağırlığına göre tutum değiştiriyorlar diye düşünüyorum.
Profil fotoğrafını bdsm olarak okudum sevgili kardeşim.Ama boss yazıyormuş

Taner Dipcik

Parçalı Üye
Bizin burda yeterli bulmadıklarımız üst seviye liglerde iyi performans gösteriyor.Ordan beğendiklerimiz buraya gelince yarısını oynamıyor.İdman metodlarımız ve tempomuzda bir sorun var.Oyuncular ligin ağırlığına göre tutum değiştiriyorlar diye düşünüyorum.
bunu alex de eleştirmişti kitabının bi bölümünde

Yusuf Ciftci

Baba Gündüz
Fernando Reges: "Premier Lig'de oynadım ve La Liga'da da oynamayı istiyordum. Bu yaz Monchi aradığında hiç düşünmedim bile. Sevilla'ya daha düşük bir maaş karşılığı geldim. Türkiye'den daha farklı bir şeyler istiyordum. Sonuçta Sevilla, Sevilla'dır.

fernando-reges-of-sevilla-fc-looks-on-during-the-liga-match-between-picture-id1169813480

Mehmet Mehmetoglu

Bir ihtiyacın olursa, biz buradayız kardeş
Yönetici
Moderatör
Fernando Reges: "Premier Lig'de oynadım ve La Liga'da da oynamayı istiyordum. Bu yaz Monchi aradığında hiç düşünmedim bile. Sevilla'ya daha düşük bir maaş karşılığı geldim. Türkiye'den daha farklı bir şeyler istiyordum. Sonuçta Sevilla, Sevilla'dır.

fernando-reges-of-sevilla-fc-looks-on-during-the-liga-match-between-picture-id1169813480

1569147592780.png

Mert Aydinli

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Bizde mutlu olmadigi son senesinde bariz belliydi maalesef.
Neyse biz böyle mutluyuz o da öyle

Muzaffer Sutcuoglu

Cimbom Old Boys!
Tecrübeli Üye
sakinliği güzeldi maç içerisinde, görev adamı, fazlasını pek bekleyemezsin, ama işini yapar

Emre Olgunlu

Parçalı Üye
Gitti diye arkasından konuşmaya gerek yok. Kalite olarak Melo'dan bile iyiydi. Özellikle ilk senesinde Galatasaray tarihinin en iyi ön libero performansını gösterdi. Geçen sezon kendisini biraz sakınarak oynamasına rağmen şampiyonlukta büyük pay sahibi oldu.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Metin Bakırören

Aslan Üye

Fatih Durak

Parçalı Üye
Gitti diye arkasından konuşmaya gerek yok. Kalite olarak Melo'dan bile iyiydi. Özellikle ilk senesinde Galatasaray tarihinin en iyi ön libero performansını gösterdi. Geçen sezon kendisini biraz sakınarak oynamasına rağmen şampiyonlukta büyük pay sahibi oldu.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim bildiğimiz Felipe Melo'yu kastetmedin herhalde. Lakin Melo bunu top diye oynar. Fernando iyi oyuncuydu eyvallah ama Melo ile kıyaslamak tarihimizin en iyi ön liberosu güzellemesi enteresan.

Kadir Vural

🅺🅰🅳🅸🅽 🆅🅸🆁🆃🆄🅾🆉🆄
Parçalı Üye
Üst Alt