#25 Victor Nelsson - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Boey(kronik çıkmazsa) ile beraber transfer olarak nokta atışı diyebilceğimiz bi eleman

Diğerleri için zaman var değerlendirme açısından fakat bütçeyi daha iyi kullanabilirmişiz doğrusu tabi listeyi veren ft olduğu için onu sorgulamak gerek

Marcaonun insanüstü oyunu gölgede bıraksa da çok iyiydi.. Marcao gibi rakibe basmıyor pis işlere girmiyor ama sıkıntılı toplarda ne yapmasi gerekirse onu da hatasız yapıyor resmen emniyet sibobu gibi..Şimdilik harika bir 2 li oldular ilk maclardaki tutukluğunu da tamamen attı üstünden.. luyindamayla oynasa belki bugün kufredecektik kendisine

Marcaonun insanüstü oyunu gölgede bıraksa da çok iyiydi.. Marcao gibi rakibe basmıyor pis işlere girmiyor ama sıkıntılı toplarda ne yapmasi gerekirse onu da hatasız yapıyor resmen emniyet sibobu gibi..Şimdilik harika bir 2 li oldular ilk maclardaki tutukluğunu da tamamen attı üstünden.. luyindamayla oynasa belki bugün kufredecektik kendisine
Ve Marcao & Nelsson ikilisi bunları yaparken sol tarafında PvA sağ taraflarında Yedlin varken yapıyorlar. Mesela Berkan 'dan çok memnunum oyun iştahı mücadelesi ligde alternatifi olmayacak kadar iyi ama Fernando gibi Melo gibi bir orta saha şefi de yok önlerinde. Boey sağlam dönüp PvA yerine dengeli bir sol-bek eklenirse vay anasını diyorum

Bir de bu "Marcaonun insanüstü oyunu" dediğine sonuna kadar katılıyorum, gerçekten insanüstü bir performans ligimizde yakın dönemde hiçbir stoper böyle bir performans göstermedi sanırım. Bir de pis işleri yapıyor öne çıkıyor basıyor tam olarak böyle bir oyuncunun yanında prime Luyindama gibi anormal fiziği, atletizmiyle rakibi çürüten bir stoper ya da Nelsson gibi emniyet sibobu lazımdı 😄

Nelsson & Marcao ikilisi maşallah maşallah diyorum

Üst Alt