#25 Victor Nelsson - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başlarda biraz amatörce tavırları beni tedirgin etmişti. Hatta kanayan yaramız orta sahayken ne diye stopere 7 Milyon harcadık demiştik.

Ama günden güne üstüne koya koya ilerledi. Marcao ile birlikte çok iyi ikili oldular, çok güven veriyorlar.

+1 benim de ciddi tereddütlerim vardı ama Marcao gelince sanki farklı bir futbolcuya dönüştü..Allah sakatlık bela vermesin 10 yıl götürecek taş gibi bir tandem kurduk.. Luyi-Marcao oynarken en iyi dönemlerinde bile Marcao bu seviyelere cikamiyordu Nelsonla oynayınca o da uçtu resmen.. Luyindama prime döneminde muazzam bir herifti ama partnerini ciddi zorluyor oyunda.

Marcao ve Nelsson gibi savunmamız var daha ne olsun. Bir de sağ bek boey döndü mü devre arası adam akıllı sol bek aldık mı? Taş gibi savunmamız var artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bugün bir kaç pozisyonda çok kolay ekarte ettiler

devamında bir sıkıntı yaşamadık ama agresif olacaksa bu çalımları yememesi lazım

ya da geriye çekilip o fırsatı vermemek lazım

Genç olduğu için risk almıyor ama oyun kurmada Marcao ya yardım etmeli biraz.nerdeyse topla 5 metre dahi sürmeden direkt marcao, muslera yada yedline verip herseyi Marcao ya bırakıyor.
Gelişir kendine güveni iyice artarsa bunları dener diye bekliyorum ayakları tahta değil çünkü

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Genç olduğu için risk almıyor ama oyun kurmada Marcao ya yardım etmeli biraz.nerdeyse topla 5 metre dahi sürmeden direkt marcao, muslera yada yedline verip herseyi Marcao ya bırakıyor.
Gelişir kendine güveni iyice artarsa bunları dener diye bekliyorum ayakları tahta değil çünkü

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
reis bunun bulunduğu taraf genel olarak biraz sıkıntılı oyuncularla çevrili. bence onun sıkıntısını yaşıyor biraz.

yedlin'e verince o top tekrar geri geliyor. ya da yedlin kaybediyor. morutan kendini iyi konumlayamadığı için ona açamıyor oyunu ki zaten bir şekilde aktarsa bile morutan da çok top kaybı yapıyor. böyle olunca sağ taraftan çıkmak çok zor oluyor bizim için.

netice olarak koca galatasaray'ın sağ kanadı komple iptal. çok kötü bir durum

Güzel bir tespit o kısmı ben cozemedim alakasız gibi geldi crespo birden karşı karşıya kaldı Taylan dışında hata kimde bilemiyorum ama kesinlikle o kadar rahat vurmamaliydi..

Marcao adama çıkıp kayınca Nelson’un kademeye girmesi gerekiyordu ama çok geç kaldı. İçerideki adamı Yedlin tutardı gereksiz sağda kaldı. Cresponun açısını çok rahat kapatırdı fahiş bir haya yaptı.

Rakip ceza sahasina girer girmez elini kolunu istisnasiz her pozisyonda baglayip rakibe hamle yapmaktan aciz bir genc. Kendisine kim stoperligi ogretmisse agir copmus.

El bağlama konusunda Hakan Baltayı anımsatıyor. Fakat golde ne gibi bir hatası var anlamadım. 120km hızla kendi çapına göre ekstrem bir gol attı Crespo.

Üst Alt