#27 Sérgio Oliveira - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#27 Sérgio Oliveira

Temposu düşük. Ayaklarına hakim, teknik kapasitesi çok iyi ama bu tempoyla devam etmesi halinde bekleneni veremez. Bence Sergio'nun savunmanın önünde regista tarzında oynaması lazım. Savunma önünde dağıtacağı toplarla daha etkili olabilir.

Ben hic begenmedim cok top kaybetti dinamik degildi, milfö girdi kat kat daha iyi oynadi. Istemediginiz Evander, Torreira ve Midtsjö ile cok daha iyi orta saha olur.

Ben beğendim
Saha içi yerleşimi iyi
Olması gereken zamanda olması gereken yerde
Bazı eksikler olabilir
Onu da ilk maça, Antalya sıcağına felan verelim artık yav

Fizik olarak biraz daha güçlenmeli.kaliteaini belli ediyor ancak bu maçta biraz sallamıyor gibi havası vardı.oynadıkça daha iyi olacağını düşünüyorum

Biraz da sahadan biraz da oynadığı kişilerden dolayı kendini gösteremedi ama böyle bi oyuncu bu.Derbilerde falan iyi performans gösterir savunma anlamında ve sertlik anlamında.Bi de Porto ve Roma'da ki gibi sert oynayamıyo burda hakemler sarı kart verir sert oynarsa.Biraz dengeli kullanıyo gibi geldi bana ama iç sahada ki maçta daha da performansını arttıracaktır.Attığı paslar ve ortalar kaliteliydi yine..

açıkçası çok beğenmedim ama bir kesici ile birlikte görmek iyi olur

10 numara diyoruz ama arkayı ikili bırakmak riskli olacak gibi geliyor bana

klasik üçlü orta sahada torreira + 2 merkez ile devam etmek daha mantıklı olur gibi.

Fiziksel mücadelelerden çok çekindi, çabuk teslim oldu deyim yerindeyse. Atlet bir oyuncu değil zaten ama kalçayı koyup topu saklayabilirdi. Takım biraz oturduktan sonra değerlendirmek gerek. Kendisine ihtiyacımız var oyun aklı olarak.

Kalite olduğunu her türlü belli ediyor haftaya arenada daha iyi değerlendirebiliriz. Midstjö ile rekabete girecegi belliydi hata midstjö gibi güzel bir adamı gömenlerdeydi. Evet selcugun prime hali degil şuan ama hamzalı sezonlardaki yine de iyi diyebileceğimiz halinde.

Üst Alt