#27 Sérgio Oliveira - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#27 Sérgio Oliveira

Eğer Mertens + ST oynarsak Sergio dışarıda kalabilir. Aksi halde geçen sene bjknin alex-pjanic ikilidiyle kevgire dönmesini yaşayabiliriz.

Bir pozisyonda anholt a çok güzel pas verdi iki üç kişiyi geçip orada kalitesini belli etti.
Sakin olması iyi yanliz kondisyonu yeterli değil ayakta kalmalı güçlü olmalı yoksa yedeğe çekilir.

Bu adamı eleştirirken Porto'nun sürekli 4-4-2 oynadığını, Roma'nın 3 stoperli sistemde daha kalabalık bir orta saha tercih ettiğini unutmamak lazım. Daha transfer üstüne transfer yaptığımız yarım takımla oynuyor, yepyeni bir ülkeye geldi. Seferovic ve Oliveira bu ligin ne kadar sert bir lig olduğunu bugün anlamıştır. İç sahada asist ve gol katkısıyla birlikte seyirciyi arkalarına alabilirlerse çok daha iyi olacaktır. Ben beğendiğimi daha önceki sayfada belirtmiştim. Adam futbolu biliyor, Ndiaye hızı olmadığını bilmeniz lazımdı ama Ndiaye'de olmayan çoğu şey kendisinde var. Fener ve Beşiktaş'ın orta sahalarına bakın, sonra bizim çocuklara bakın. Bu sene iyi geliyoruz.

Futbolu iyi bildiği her halinden belli. Oyunu takip etmesi, hep doğru yerlerde bulunması ve zaman zaman attığı klas paslar tam da bildiğimiz, anlatılagelen adam...

Ancak tempo konusundaki şüpheleri haklı çıkardı şimdilik. Birde birkaç kez topu ayağında gevelerken çok ağır davranarak kötü top kayıpları yapmış olmasını yadırgadığımı belirtmem gerekir...

4-2-3-1 de 10 numara veya benim düşündüğüm gibi 4-3-3 de en ofansif OS rollerine uygun değil gibi. İkilide ofansif, üçlüde tam 8 e daha uygun bir görüntü verdi...

''Tam'' takımla izlemek lazım elbette. Başka yönlerden de bakarsak, şu anki yorumlar ön izlenim bile olamaz...

Üst Alt