#3 Angeliño - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Angeliño

bakın geçen sezon ortasında Leverkusen Grimaldo ile anlaşamasaydı Xabi Alonsonun ikinci hedefi Angelino'du...neden olduğunu görüyorsunuz...eğer Angelino Leverkusende olsaydı şu an ağzımızda salyalar akıtarak izlerdik...böyle bir adamımız var ve biz hala kullanamıyoruz çünkü hocamız statik sisteminde hala ısrar ediyor...Leverkusen bu sezon müthiş oynuyor ve Grimaldonunda burada büyük katkısı var...ve bizde bu sistemi oynayacak yeterince oyuncularımız var..
a49c81a552ac9d5a28ecfe786115659b.jpg
dff92d964cb36c463d65cc01b5a049a0.jpg

Gesendet von meinem SM-F936B mit Tapatalk

Çok üzülüyorum üzülmemek mümkün değil

Icardi gibi kafa vuran bir herif varken bunun gibi orta açan bir adamın bizdeki hikayesi bambaşka olmalıydı

Kaldı ki öyle isteksiz vs. bir durum da yoktu, hatta adam bize gelmek için diretti

Çok da uygun şartlara almıştık kağıt üstünde

Bu görüşümü yineliyorum. Gönderilmeyecekse bu şekilde de kullanılabilir. Çizgiyi dikine kullanan kanat oyuncularına da ihtiyacımız var.
Hocam anlaşamıyoruz galiba, Angelinho 1 maç daha çime ayağını basmaya yeltenirse 6.5m euro leipzige ödemek zorundayız.Çizgiyemi daireyemi konusunun çok ötesine geçtik.Adam 300 .000 Euroluk katkı sağlamıyorken tutmayı bırak klübe sokmamak lazım ama :) inşallah birkaç klüpten talep çıkarda gider yoksa yarım sezon yatacak. 6.5 milyon euro'yu anlayabildinmi?

Yok 6.5milyon euro neki elimizin kiri öderiz diyortsan ayrı konu.O zaman senden özür dilerim.

Dünkü maçta dikkat ettinmi bilmiyorum ama Kaan Ayhan Angelinhonun oynadığı sürece yapamadığı olayı ilk hamlesinde yaptı ve kontratak oyuncusunu önden aldı yani kural 1 kontratak oyuncusunu adam gibi karşılayı yaptı.Ki solbek olmamasına karşın.Ben Angelinho'nun hiçbir zaman oyuncuyu önden karşıladığını görmedim hep arkadan /arkasından koştuğunu gördüm.Biz sol açık almadık Angelinho'yu solbek aldık.

Son düzenleme:
İtalyan futbolu ve Roma'nın sistemine uygun. Aynı zamanda Roma'nın bekleri de içler acısı halde. Onlardan yararlı olacağı kesin. İyi performans bekliyorum.

Üst Alt