#3 Çağlar Birinci - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Çağlar Birinci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #3 Çağlar Birinci

Hakan'da Çağlar'da kötü kıyas anlamsız.Üşenmedim kaç bindirme yaptığını saydım.Daha doğrusu sayamadım.İlk yarıda yaklaşık 20 küsürüncü dakikaydı 1 tane orta sahanın çok az ilerisinden içeri kesti.Diğer yaptığı bindirme ise Danny'nin saha kenarında tedavi olduğu,rakibin 10 kişi olduğu sıralar olan 84.dakika idi.Çok çok boştu ayrıca direk kaleciye doğru kesti topu.2.yarıda çok fazla pas hatası yaptı.Ayrıca İvan de souza ile karşılıklı oynaması isabet oldu.Böylece Çağlar'ın sadece Hakan'ın aşırı baltalığından sonra gözümüze iyi göründüğü ortaya çıktı.

orta sahasına bile ofansif oyuncu almamış bir hocanın caglara ileri git demesinimi bekliyosun. zaten GS A 1-0 YETİYOR. hocanda takımı defansif oynatıyor. cagların daha cokmu ileri cıkmasını bekliyosun. caglar cok iyi bir sol bektir. ilerde bunu hepiniz görüceksiniz..

Ofansa adeta hiç katkısı yok ama defansiv anlamda iyi , bence Insua Caglardan kat kat daha ustun bi oyuncu ...

güldürdün beni:) insua kim ya. caglar türkiyenin uzun yıllar en iyi sol beki olacak. aha buraya yazdım. denizlide kendini belli etti. büyük takımda oynamadan miili takıma cıkan ender oyunculardan. orta sahasını defansif oyunculardan kuran hocanın cagların ileri gitmesini nasıl bekler ben onu anlamıyorum:)

bir bekin hucuma iyi katkı vermesinin tek şartı önünde oynayan adamın iyi olması.örnek geçen sene sabrinin performansı niye önünde keita vardıda ondan.çağların önünde stancu değilde arda veya kewal olsaydı daha çok verimli olurdu.zaten savunmanın açıklarını kapatacağım diye anası ağladı.daha ne yapsın.

Çağlar Birinci defansta sağlam bir bektir. Maç eksiğini kapattıktan sonra ofansı da düzelecektir. Son 10 maç düzenli oynasın, ideal sol bekimizi bulmuş oluruz.İnşallah sakatlanmaz da milli takıma da çağrılır mutlaka.

Ne Hakan Balta ne Çağlar ;

Hayatlarında Liverpool forması ile bir maça çıkmayı rüyalarında bile göremezler.

Amatör liglerde veya Bank Asya'da Galatasaray'da oynamayi hayal eden sayisiz adam var. Birkaç tanesi bizim Sarp'tan iyidir mutlaka. Simdi Sarp'in sansa bala Galatasaray formasi giymis olmasi kendini onlardan iyi futbolcu mu yapiyor ?

Amatör liglerde veya Bank Asya'da Galatasaray'da oynamayi hayal eden sayisiz adam var. Birkaç tanesi bizim Sarp'tan iyidir mutlaka. Simdi Sarp'in sansa bala Galatasaray formasi giymis olmasi kendini onlardan iyi futbolcu mu yapiyor ?

Vallahi şu an Galatasaray formasının pek öyle kalite açısından değeri yok. Liverpool her şekilde Liverpool'dur. Kötü zamanı da olsa, dünyanın her ülkesinden insanların maçlarını seyrettiği bir kulüptür. Bugünde bu kötü zamanına rağmen ManU'yu 3-1 yenen bir takımdır.

Liverpool ile Galatasaray bir mi?

2.defa sakatlanmasının tek nedeni Hagi'dir.Daha fiziki ve kondisyon olarak hazır olmamasına rağmen 2 maç üst üste oynattı ve Buca maçında tekrar sakatlandı.Maçkolik'den kariyerine bakarsanız oynadığı maçlara Galatasaray'a gelmeden önce 2007-2008 sezonunda kiradan geri çağrılıp 2.devre ful oynadı ondan sonraki sezonlar 30-32 maç yani istikrarlı sezon başı sakatlanamsı tamamen şansızlık ama 2.kez sakatlanmasının baş sorumlusu George Hagi'dir.Gelecekte hepinizden hesap soracam size Çağlar'a ettiğiniz bu sözleri birer birer hatırlatacam bu kadar adam varken Çağlar'a sardınız inşalllah Antalya maçıyla dönecek ve o formayı hiç bırakmayacak ve hepinize o söylediğiniz lafları yedirecek.Sonuna kadar Çağlar Birinci'nin arkasındayım seneye takımda kalacağınada %100 eminim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt