#3 Cristiano Marques Gomes - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Cristiano Marques Gomes

Cevap: #3 Cristiano Marques Gomes

Böyle saçma transfer olmaz ya. Hala ısrar edilmesine anlam veremiyorum.

Takım acayip düştü formdan renktaş; illa dinlendireceksin semih ve dany yi , başka çare yok bu maçtada oynamayacaksa zaten alacakları ödenip gönderilsin.

Ama hakkaten 2.lig takımı karşısında da patladı ya bu adam daha diyecek laf kalmadı. Tek tek sayarak oynatmak lazım sözleşmede yazan maç sayısı yanlışlıkla aşılırsa antremanda vefat edebilir seneye.

ben Galatasarayda Başkan olsam Fatih hoca ile 10 sene çalışırım.

takım bilinci takımdaşlık motivasyon hepsinde 1, sınıf

ama kendisine asla transfer yetkisi vermem....

çok daha profesyonel bi scoud ekibi kurarım.

Fatih Terim in transfer geçmişine bakıyorum hakikaten skandallarla dolu...

şurada soruyorum sağdan sola 10 dk. da dönen cris i bu forumda kaç kişi CL de oynayacak takım stoper olarak getirirdi...

şaka gibi...

hocamız bu konuda çok başarısız...

avrupa piyasına hakimiyet sıfır....

Her transfer tutacak diye birşey yok.

Fatih Terim geçen seneki transferlerde nokta atışı yapmıştı bir Cris için hocamızı harcamayınız !!!

3. ligte oynatmam dün tam 4 tane pozisyonda vardı başkada hiç görmedim kendilerini

1. penaltı yaptırdı

2. yediğimiz golde topu kaptırdı

3. asist yaptı

4. şutu direkten döndü o şutta şut değildi vurdu nereye giderse gitsin dağlara taşlara öyle bir vuruş hayatımda görmedim öteledi resmen topu

transferi hocaya bırakmam diyosunuz ama,bi takımdaki eksiği hoca belirler ona göre de talep de bulunur,aksi nasıl olcak.bence zaten hoca çoğu zaman isim değil mevki özellik belirtiyo.

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Goodbye Cris! :trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface:

Üst Alt