#33 Ender Arslan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Ender Arslan

Cevap: #33 Ender Arslan

beğenmem genelde,topu alır geveler 24 saniyeyi eritir, bu aralar zaten formsuz çekilmiyor ama üçlük önemliydi tabi.

inanarak attığında orta sahadan atsa bile girer.

kendini vermiyor oyuna o yüzden hep alternatif olarak kaldı takımlarda ya da oyun sıkıştığında rakip fazla tanımadığı için girip bir kaç birşey değiştirebiliyor oyunda.

Dun "Ah Ender" dedim, ondan sonra super oynamaya basladin.

Bundan sonra, hep "ah Ender" diyecegim, belki hep iyi oynarsin. Superdin dun reis, tebrikler. devami gelsin.

Bir taraftar nasıl kanser edilir,tam örneğisin.İnş seneye bizle olmazsın.Kalabalık yapma bari.Senin kadar oyun kuramayan bir oyun kurucu görmedim

Herkesin aksine beğeniyorum Ender'i. Savunmada elinden geleni yapıyor, hücumda iyi dıs sut atıyor, ikili oyunları da iyi oynuyor fakat cok dengesiz. Ne yapacağı belli olmuyor :)

Şimdi burada kimse tebrik etmemiş Ender'i, oynadığı süre içerisinde takımın en iyisiydi fakat kötü bir maç oynadığında hemen üşüşüyorlar bu sayfaya, oh ne güzel değil mi?

Kritik zamanlarda önemli 3 lükler attı.İyi de asistler yapıyor. Neden eleştirildiğini hala anlayabilmiş değilim.

Üst Alt