#33 Ender Arslan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Ender Arslan

Cevap: #33 Ender Arslan

Ender'in arada sırada attığı balıklama 3lükler bazen çok can yakıyor. :)

Sakatlıktan sonra yavaş yavaş formunu yakalıyor, kritik anlarda attığı sayılar çok rahatlattı takımı. Pire'de tecrübesine çok ihtiyacımız olacak.

Ender ilginç bir adam ben çözemedim onu hala. Biraz bizim Sabri gibi, gününde olduğu vakit tutulması çok zor, gününde değilse mümkünse hiç oyuna dahi girmesin. Onunda en büyük sorunu istikrar aslında. Bu istikrarsızlık maç içinde bile değişiyor o kötü. Bir guarda göre çok iyi oyun kuramaz, şutları her zaman iyi değildir, mükemmel bir savunmacı değildir, atletik değildir ama her takımda bulunması gerekir. Günündeyse şutu sokar, iyi oyun kurar, var gücüyle savunma için savaşır.

Ne haykodan basketçisin be Ender.Ne oyun kuruyorsun,ne deliciliğin var,nede atışın.Ne işe yararsın.

Komşumdan yetişen PG ler Diamantidis,Papaloukas,Spanoulis,bizden yetişen Kerem Tunçeri,Ender Arslan hey yavrum hey!Milli takım bu kadar NBA patentli oyuncuya rağmen neden genelde istediği başarıları yakalayamıyor,en önemli kanıtı.

Komşumdan yetişen PG ler Diamantidis,Papaloukas,Spanoulis,bizden yetişen Kerem Tunçeri,Ender Arslan hey yavrum hey!Milli takım bu kadar NBA patentli oyuncuya rağmen neden genelde istediği başarıları yakalayamıyor,en önemli kanıtı.

Okan sakin ol sezon bitsin öyle konuşuruz zaten.

Salıya kadar sabret.

Bu adam yıllardır nasıl hem Efes de hem Milli takımda oynadı birader. Bu adamın seçildiği Milli takıma Tutku alınmıyor. Demekki boşuna değil bunca rezalet.

Efesten geldiğinde acayip sevinmiştim sonra anladık ki efes boşuna göndermemiş berbat bir sezon berbat bir "milli" oyuncu!

İçeri kadar girip ne yapmaya çalıştığını anlamadım beyler anlayan varsa dinleyeceğim.

bi takımın oyun kurucusunun oyun tarzı takımı çok etkiliyor sağolsun kendisinin tarzı bile yok öyle koşuyor saçma sapan içeri katediyor dikkat edin uzunlarımız bile o oynarken nereye gidiceğini kestiremiyorlar gerek perde yaparken gerek ikili oyunlarda yaa böyle berbat bir oyun kurucu olurmu herşeyi geçtim herzaman 10 sn topu elinde tutup bekliyor oyunu sete sokmayı ya çok geçe bırakıyor yada hiç beceremiyor.

Herkesi ekarte edip içeri giriyor ama öyle bir giriyor ki, karambole sokuyor kendini, sonrasında da topu dışarı atıveriyor, dışarı ama saha dışına.

Millet basketbolun Sabri'si gözüyle bakıyor ama oyun kurucularımız içinde ikili oyunları en iyi oynayan, uzunları en iyi besleyen oyuncu. Sete set hücumlarda kendisini aramadık desem yalan olur. Daha cok Hawkins ve Gordon'ın birebirleriyle sonuca gittik. Ender katılınca hücum cok daha iyi olacak.

Üst Alt