#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #33 Seimone Augustus | MVP

Seimone adini duyunca heyecan yaptik ama mantikli düsününce oluru yok olamaz yani.Ayrica seneye mutlaka olmali,Seimone candir,ruhu herseyi takimin.Alalim avrupali bir uzun,bir üç numara bitirelim isi artik konusmayalim.

Şu sıralar Diana mutsuz iddiaları falan baya yükseldi, karşı taraftan da Penny hakkında aynı şeyler var. Osipova da Fener'in maçını izlemiş. Hepsini toplarsak Diana-Seimone Penny-Osipova takasları ile olabilir ancak yoksa Spartak'ın Seimone'u bırakması mümkün değil. Kısaca olmaz Seimone işi.

Avrupalı uzun diyoruz ama Ekaterinburg artık mümkün değil bırakmaz gruplarda direk rakibiyiz, Osipova Spartak'ın tek pivotu onlar da bırakmaz, Verameyenka imkansız doğru düzgün isim yok yani. 3 numarada da Viteckova dışında üst düzey isim yok onu da Prag'dan koparmak çok zor. Ben ciddi bir transfer yapabileceğimizi düşünmüyorum Matic gibi bir tane daha alırız biter transfer olayı.

Eyüp yıldız'da Augustusu onayladı anlasılmış sözleşmenin gelmesi bekleniyormuş.Şimdi eger dogruysa ve sözleşme imzalanırda lisansı fb macına yetişirse hoca sizce prince mi yoksa augustusu mu fb macı kadrosuna alır.Bana göre augustusu almalı.Evet prince cok formda.deliciliği cok işimize yarıyor sorumluluk alıyor.Ancak augustusun özelliklerin saymayacagım zaten biliyosunuz.Herseyi gecelim o maca getircegi havayı düsünün. kalabalık olucak taraftarımız augustusu sahada gördügünde olusacak ambiyansı ve coskuyu düsünün.kendi enerjim yüzde 50 artar daha cok tezahürat yaparım maca olan inancım artar.Atacagı her sayı coskumuza cosku katar.Sırf bu sebeplerle augustusun hemen o macta oynamasını isterim.Ama tabi düsük ihtimal gibi cünkü dogruysa ilk önce resmi olarak acıklanması gerekecek.sorum cok basit renkdaslar augustus acıklanırsa ve lisansı yetisirse fb macına prince mi yoksa augustusu mu tercih edersiniz?

Augustus işi olmayacak o kesin de Augustus Prince arasında tartışmasız Augustus olur tabi. Augustus zaten çok daha iyi bir oyuncu ama bizim Fener'e karşı en büyük sıkıntımız Penny-Prince eşleşmesi olacak fizik olarak ciddi fark var ama Seimone Penny'i her maç ezmiş bir oyuncudur. Geçen sezon WNBA'de Penny'e yaptığı hareket bana göre Angel'ın All-Star'da yaptığı hareketten sonra sezonun en iyisiydi. :)

Şu sıralar Diana mutsuz iddiaları falan baya yükseldi, karşı taraftan da Penny hakkında aynı şeyler var. Osipova da Fener'in maçını izlemiş. Hepsini toplarsak Diana-Seimone Penny-Osipova takasları ile olabilir ancak yoksa Spartak'ın Seimone'u bırakması mümkün değil. Kısaca olmaz Seimone işi.

Avrupalı uzun diyoruz ama Ekaterinburg artık mümkün değil bırakmaz gruplarda direk rakibiyiz, Osipova Spartak'ın tek pivotu onlar da bırakmaz, Verameyenka imkansız doğru düzgün isim yok yani. 3 numarada da Viteckova dışında üst düzey isim yok onu da Prag'dan koparmak çok zor. Ben ciddi bir transfer yapabileceğimizi düşünmüyorum Matic gibi bir tane daha alırız biter transfer olayı.

Gördün mü bilmiyorum Özge Alev isaret yollamis sanki.:)

Özge Alev'in tweetleri korumalı, takip etmiyorum kendisini yeni gönderdim istek, ne yazmış Mete öğrenebilir miyiz ?

Seimone ile fotografini koymus.

Umut Alev'lendi o zaman :)

245926_10150195181450349_405720380348_43049_2262_b.jpg

[video=youtube;YnPS_tVbjgM]https://www.youtube.com/watch?v=YnPS_tVbjgM&feature=related[/video]

1.20 :)

taurasi gitmeyecekse her türlü gelsin

hatta oluru varsa şikecilerden de penny alalım :D

Üst Alt