#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

bak dediğin gibi zamana ihtiyacı var . galatasaray çok iyi bir takım olacak .derdiniz kupada olmasın! galatasaray bayan basketbol takımın kazandığı kupa sayısını fener geçemez ...:lol:sadece takipler :lol:

Ben zatengönderilsin gibi bir şey demedim. Zamana ihytiacı var tabi. Sadece şu anki performansı eskisine göre çok kötü.

Sakatlığından dolayı hala bir çekingenliği var,içeriye penetre edip sayı bulmayı denemiyor ama şutu hiç bozulmamış hala mükemmel atıyor.Onada zaman lazım çok daha iyi olacak.

Augustus'da eksik olan tek şey cesaretti. Takımının ona ihtiyacı olduğunu görünce bunu da aştı. Eski Seimone'u gördük.

Akşam ki maçta kritik isim. Eğer Botaş maçının 2.yarısındaki gibi oynarsa alırız bu maçı.

Spartak maçında yaptığı blok ve aldığı hücum ribaundu ile galibiyette önemli rol oynamıştı.

Samsun maçında da iyiydi.

Son maçlarda oldukça kötüydü ama bu maçtaki performansıyla yeniden umutlandırdı beni.

Dün takımdaki tek iyi oyuncuydu. Maçın öneminin farkındaydı ve ona göre oynadı.

:tiphat:

Bugün eğer kazanacaksak bu Augustus sayesinde olacak. Son maçta oldukça iyiydi. Bu kez daha iyi olur umarım.

Çok sayı atmadı ama çok yararlı oynadı. Kritik yerlerde önemli sayılar attı. Tamika'nın gelişi onun da performansını çok arttıracak.

Üst Alt