#34 Okan Kocuk - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Adamda özgüven yok bir kere. Rakip takımlar bizim ceza sahasına yaklaşırken bacaklarının titrediğini ben tüplü tv de maç izlememe rağmen fark edebiliyorum. Biz de dikiş tutturamaz bu adam artık. Bir anadolu takımına gitmesi herkes için hayırlı olur.

Adamda özgüven yok bir kere. Rakip takımlar bizim ceza sahasına yaklaşırken bacaklarının titrediğini ben tüplü tv de maç izlememe rağmen fark edebiliyorum. Biz de dikiş tutturamaz bu adam artık. Bir anadolu takımına gitmesi herkes için hayırlı olur.
Özgüvenini bizim baskimiz da etkiliyor . en sevdiğimiz kelime çöp hepimiz en iyiyiz

İstanbulspor'dan itibaren gelişimini takip ediyorum, özellikleri ve kariyeri Mert Günok'a paralel gidiyor.Maalesef yeteneği ortaya çıkaracak iyi bir kaleci antrenörü bulamazsak Mert Günok gibi 30 yaşından sonra kaleye geçer, milli takım kalecisi olur ama bizim için iş işten geçer.Ha yine de Fatih felan yanında kaleci değil, Kasımpaşa'da bile yedek olan Fatih bizde yedeğin yedeği olur.

Üst Alt