#34 Okan Kocuk - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

fatihi sırf geçen sene yaptığı hareketleri geç fb maçlarında yediği goller nedeniyle bile almamalıydık ki yalan yok ben o golleri daha yeni gördüm. 3 temmuz mevzusunda benzerlerini yiyenler hapis yattı.
bu herifide çok insafsızca ve çok kolay harcadık açıkcası. yediği garip goller kadar güzel kurtarışlarıda oldu
muslera sakatlanana kadar varlığını bile unutmuştuk halbuki. birden bire en yumuşak olduğumuz ve en zorlu haftalarda kalede buldu kendini

halı saha demişken abi bi öneri halısahada şort giymeyen adamla top oynamicaksın :D

O zaman son bir öneri daha verelim. Takımlar belli olmadan deniz şortuyla gelen kavruk tenli ekseriyetle doğu kökenli bir kardeşimizi görürsen direk takımına al hiç kesilmeden 400-500 km koşabilir, hele birde 15.dakikadan sonra formayı tişörtü çıkarıp oynuyorsa tamamdır maç sizin.

O zaman son bir öneri daha verelim. Takımlar belli olmadan deniz şortuyla gelen kavruk tenli ekseriyetle doğu kökenli bir kardeşimizi görürsen direk takımına al hiç kesilmeden 400-500 km koşabilir, hele birde 15.dakikadan sonra formayı tişörtü çıkarıp oynuyorsa tamamdır maç sizin.
doğrudur abi bizim üni takımında vardı bi ardakaş, direkt forvete atardım onu maksat ileri atılan toplara koşsun pres yapsın, herife maç başı 5-6 gol atma garantisi veriyodum yeter ki benle olsun :D :D

Şimdi düşünüyorum da geçen sezonun sonunda hem kadro hem de defans zurnayı avuçlamıştı. Dolayısıyla bu herif olduğundan kötü gözükmüş olabilir. Bu sezon defansımız biraz toparladı. Fatih'in verdiği performansın aynısını veya daha iyisini verebilir miydi acaba? Eğer öyle bir ihtimal varsa bunu oynatmak daha iyi olur genç olduğu için.

Sadece düşünüyorum ama ısrarcı değilim.

Şimdi düşünüyorum da geçen sezonun sonunda hem kadro hem de defans zurnayı avuçlamıştı. Dolayısıyla bu herif olduğundan kötü gözükmüş olabilir. Bu sezon defansımız biraz toparladı. Fatih'in verdiği performansın aynısını veya daha iyisini verebilir miydi acaba? Eğer öyle bir ihtimal varsa bunu oynatmak daha iyi olur genç olduğu için.

Sadece düşünüyorum ama ısrarcı değilim.
Pandemi zamanı herkes hoşaftıı. Dediğin gibi kesinlikle artık kaleyi devir almalı ahbab. Fatih kovasından her türlü iyidir bu adam.

Okan kaleci değil. Refleksleri iyi diye herkes kaleci olamaz. İnanılmaz amatör işler yaptı geçen sene. Sadece savunmayla açıklanamaz yediği goller. Kendini geliştirebilecekse oynasın ama zor görüyorum.

bunda da bayağı kovalık var ama genç kova en azından. emin olamadım hangisi iyi.
Fatih'i hiç beğenemedim ben Okan'ın gene iyi maçları olmuştu. Senin dediğin mantıklı geldi bana, Okan'ın oynadığı zamanlar zaten takım karışıktı. Şimdi biraz Okan'ı izleyelim. Muslera'dan sonra gelen yerlilerin hepsi kötü gözüküyor kaç yerli geldi hiç biri olmadı.

Nevzat Dindar bu hafta sonu kaleye geçeceğini yazmış, Fatih Öztürk transferine zaten karşıydım bence Okan ve Berk ikilisi daha ideal olurdu. Umarım Okan geçen seneki hatalarından ve yanlışlarından ders almıştır ve sağlam bir performans gösterir. Fener Altay'a güvendi adam şimdi mükemmel performans gösteriyor biz ise takımın kötü oluşuna aldanıp Okan'ın hatalarına çok yüklendik şansı hak ediyor.

Üst Alt