#35 Bahar Çağlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#35 Bahar Çağlar

Cevap: #9 Bahar Çağlar

Türk kadın basketçiler arasında Birsel,Nevriye ve ardındanda bahar gelir.Yerli oyuncu skıntısı çektiğimiz şu zamandan elden kaçırılmaması gereken ilk oyuncu

Fener Bahar'ı her fırsatta istemiştir zaten, Bahar gider mi bilmem ama. İlla ayrılacaksa Spartak'a bekleriz. :D

son dedikodulara bakarsak fb baharla ilgileniyor.gecmiş yıllarda da ilgilenmişti bu ilk degil yani. tugba palazoglunun fb ile anlastıgı söyleniyor.bizim ise nevlin ve esmeral ile ilgilendigimiz söyleniyor. acık ve net söylüyorum ki bahar kalsın gerekirse bu ikisi gelmesin.Bahar caglar şuan en önemli yerli oyuncu klasmanında birsel ve nevriyeden sonra.bu gidişle milli takım için nevriyeden de önemli bir duruma gelecegine inanıyorum.

Esmeralin bu seneki oyununa bakmayın

Birselden sonra en iyi yerli guard

Nevlin i de bu yaz hepimiz izledik

Melisa ile kıyaslanmayacak kadar etkili

F.Bahçe bu iki oyuncuyu inanılmaz köreltti

Eğer takas gibi :) esmeral nevlin e karşılık Bahar gidecekse

Yani kulubler sözleşme olmasa bile buna izin yol verecekse

Ben razıyım :)

Esmeralin bu seneki oyununa bakmayın

Birselden sonra en iyi yerli guard

Nevlin i de bu yaz hepimiz izledik

Melisa ile kıyaslanmayacak kadar etkili

F.Bahçe bu iki oyuncuyu inanılmaz köreltti

Eğer takas gibi :) esmeral nevlin e karşılık Bahar gidecekse

Yani kulubler sözleşme olmasa bile buna izin yol verecekse

Ben razıyım :)

esmeral nevlinin icleri gecmiş napacaz biz onları gökhan. bahar her türlü kalmalı.

esmeral nevlinin icleri gecmiş napacaz biz onları gökhan. bahar her türlü kalmalı.

Esmeral ve Nevlin transferi Bahara bağlı değil zaten

Bu iki oyuncu bu sene yunan koçlari sayesinde oynayamadılar

Birsel yoksa alınabilecek en iyi isim Esmeral

Nevlin de Melisa dan iyidir en azından Ceyhun Hoca oynatabiliyor

Yerli kadromuz genişlerse Bahar ın gitmesini tolere edebiliriz manasında söyledim

Yoksa gitmese daha iyi

Her ne kadar sahada iyi bir performans gösteremese de

inşallah hcibirşeyi yoktur. 2 gün sonraki macta oynar inşallah. melisacanı görmeyelim. gerci bahar varkende melisayı oynatıyordu bu adam. tamda takır takır sokmaya başlamıştı. angutların gözümü kaldı nedir.

Salonda söylenen göründüğü kadar ciddi olmadığı ama perşembe için durumu net değil.

Dünkü maçta kameralar tarafından ,8-9 kere falan her çekildiğinde surat ekranda kendini inceliyor:DTurnava bitsin bol bol aynaya bakarsın kızım:D

Üst Alt