38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hafta ici yapsinlar secimi nedir yani ilaki hafta sonu mu olmasi gerek? Görende oy hakki olan insanlar tarlada calisiyor zamanlari yok da secime gelemez durumu var gitsinler acik havada stad da yapsinlar secimi

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yapmak istedikden sonra her türlü yapılır. Ama bizde öyle genel kurul varki yatacak yerleri yok. Arkadaş yokmu o kadar üyenin içinde örgütlenip tepki koyacak gerçek Galatasaray sevdalısı.
biz bu genel kurul ve çıkardıkları başkan ve yöneticilerle gerçekten bu kadar şampiyonluğu nasıl aldık inanılır gibi değil.

biz dua edelim o 2000 dönemindeki kadroya. yemin ederim oradaki başarının ivmesiyle geldik buralara. aksi taktirde bjk bile bizi geçerdi.Avrupadaki ağırlığımızı yok ettik.. koca mirası yedi iş bilmezler.Yakında bu ligdede olacak bunuda başaracak bu camia.

Süleyman Rodop:

"Yasaklar kalkmadan Galatasaray'ın kongre yapma şansı kalmadı. Seçimin 19-26 Haziran'da yapılması bekleniyor."

Cl elemeyi unutun. Yeni yönetim gelexekte yeni transferler gelecekte yeni hoca veya terim olacakta kamp felan ohooo
O ne saçma bir tarih ya niye 1'inde yasaklar kalkıyor niye 19'u.
Bizden bir bok olmaz

İyi oldu seçimin ertelenmesi
Belki adam akıllı bir başkan adayı çıkar
Bu süre zarfında cengiz başkan belki geleceğimizi düşünerek elemana tekmeyi basar ve tüm başkan adaylarının önünü açar

Buz kovasından medet uman,
Evlatlarina sözleşme peşinde koşan,
Damatlarına managerlik yaptıran,
Sürekli Bahane üretenleri İSTEMİYORUZ

Sistemi olan Bir ekip istiyoruz!

19-26 haziran ne ya geçmiş olsun seneyede çöpe gitti bu tarihte gelecek yönetim mazbatayı aldı görev dagılımı yaptı felan işe başlaması temmuzun ortasını bulur kısa süre kalmış transfer dönemindede bir halt yapamaz

İyi oldu seçimin ertelenmesi
Belki adam akıllı bir başkan adayı çıkar
Bu süre zarfında cengiz başkan belki geleceğimizi düşünerek elemana tekmeyi basar ve tüm başkan adaylarının önünü açar

Buz kovasından medet uman,
Evlatlarina sözleşme peşinde koşan,
Damatlarına managerlik yaptıran,
Sürekli Bahane üretenleri İSTEMİYORUZ

Sistemi olan Bir ekip istiyoruz!
Sanirim olmuyor artik yeni adayin cikmasi, tam anlamadim o nu ama

Mustafa başkanı severdim hala iyi işler yaptığını düşünüyorum ancak seçimi nerdeyse 1 ay öteleme haberleri doğruysa iyi niyetlerinden şüphe edicem.Galatasarayı gerçekten düşünüyorlarsa zaten aday da değil seçimi 24-31 mayıs tarihlerinde yapar işi noktalarım.aksi durumda kendi çıkarları var demektir başka ihtimal aklıma gelmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt